Anime

The Testament of Sister New Devil’ın Orjinal Anime Blu-ray Bölümünün Öngösterimi Yapıldı

Manga adaptasyonunun yedinci cildi ile harmanlanan henüz piyasaya sürülmemiş bölüm 26 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak.

Kashiwa Miyako’nun The Testament of Sister New Devil mangasının yedinci cildinden yaratılan orjinal anime Blu-ray versiyonu için geçtiğimiz haftalarda bir tanıtım videosu yayımlandı.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=_ujDEP6moNs]

 

Orjinal anime Blu-ray diski ile birlikte manganın yedinci cildi 26 Ocak’ta piyasaya sürülecek. Oldukça riskli çatışma sahnelerini konu edinen hikaye, lise bir öğrencisi olan ve enterasan babasının bir gün ‘Hey! Sen hep bir kız kardeş istiyorum deyip durmaz mıydın?’ ani sorusu karşısında telaşa kapılan Basara Tōjō’nun etrafında şekilleniyor. Sorusunun yanı sıra, Basara Tōjō’nun babası yeniden evleniyor olduğunun haberini de veriyor ve Basara’ya iki güzel üvey kız kardeş ile çıkageliyor; ancak bundan hemen sonra da deniz aşırı bir geziye çıkarak ortadan kayboluyor. İki üvey kız kardeş Mio ve Maria Naruse aslında henüz çıraklık aşamasında olan iki şeytan.

Basara üvey kız kardeşleriyle bir anlaşma yapıyor ve önce onların tehlikeli bir hizmetkarı, daha sonrasında da anlaşmanın bozulmasıyla onların efendisi olup çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak da erotik sayılabilecek bazı durumlar devamlı olarak Basara’nın karşısına çıkmaya başlıyor. Fakat bu durum Mio’nun hayatının başka canavarlar ve kahramanlar tarafından hedef alınmasıyla son buluyor. Kısacası oldukça güçlü anlaşmacıların “tutku/aksiyon” hikayesi başlıyor.

Manga Tetsuto Uesu’nun aynı isimli roman serisinden (Aesthetica of a Rogue Hero) uyarlama. Miyako mangayı Kadokawa’nın Aylık Shōnen Ace dergisinin 2013 Mayıs sayısında piyasaya sürdü. Daha sonra Kadokawa manganın altıncı derleme cildini 26 Eylül’de yayımladı. Kuzey Amerika’da ise manganın ilk cildini 2016’nın Şubat ayında Seven Seas Entertainment yayınlayacak.

Televizyon anime adaptasyonunun on iki bölümlük ilk sezonunun öngösterimi 7 Ocak’ta yapılmıştı. Serinin yayımlanmasıyla, Crunchyroll ilk sezonu dünyanın farklı bölgelerine de yaydı. The Testament of Sister New Devil BURST isimli ikinci sezonun öngösterimi ise 9 Ekim’de yapıldı. Crunchyroll seriyi Japonya’da da yaymaya devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın