Anime Haber

The New Prince of Tennis : Hyoutei vs. Rikkai İçin Detaylar Yayınlandı

20083103273025

The New Prince of Tennis : Hyoutei vs. Rikkai İçin Detaylar Yayınlandı. Shin Tennis no Ōji-sama için resmi Twitter hesabı bir duyuru yayınlandı. Anime’nin Şubat ve Mart 2021 arasında iki bölüm halinde yayınlanacağını duyurdu. Yapılan duyuruda film için kullanılan terimler yer alması dikkat çekti.

Anime, “Hyōtei ve Rikkai” nin yer aldığı orijinal bir hikaye anlatacak. Konomi, anime için eşleştirmeyi denetliyor. Anime, iki okulun birbirine karşı karşıya geldiği ilk zamanı işaretleyecek.

Keiichiro Kawaguchi (ISLAND) animeyi yönetiyor. Mitsutaka Hirota (Anime-Gataris, Nanbaka) senaryoyu yazıyor ve Akiharu Ishii (Blood +, Ultramarine Magmell) karakterleri tasarlıyor.

The New Prince of Tennis : Hyoutei vs. Rikkai Konusu

Konomi, mangasını Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinde 1999’dan 2008’e kadar çalışmasını yayınlamıştı. Manga, ulusal turnuvaya ulaşmak için rakipleriyle savaşanortaokul tenis oyuncusu Ryōma Echizen’i konu alıyor. Bu orijinal manga, bir 2001-2005 televizyon anime, iki anime uzun metrajlı film ve bir tiyatro , çeşitli video anime projeleri, bir live action filmine ilham verdi.

Konomi daha sonra Shueisha’nın Jump SQ’sunda manga serisini başlattı. Ryōma, 17 yaşın altındaki oyuncular için Japonya’nın en iyi antrenman kampında seçkin bir ortaokul oyuncusu grubuna katıldığı ulusal turnuvanın ardından devam ediyor. Bu devam eden manga, kendi 2012 televizyon anime dizisi The Prince of Tennis II’yi üretti. Prince of Tennis II OVA vs Genius 10 serisi daha sonra Ekim 2014’ten Haziran 2015’e kadar beş cilt için yarıştı.

Ryōma! The Prince of Tennis serisinin Shinsei Gekijōban Tennis no Ōji-sama (Ryōma! Rebirth Movie The Prince of Tennis) filmi, bu bahardan ertelendikten sonra 2021’de başlayacak. Film, The Prince of Tennis mangasının sonundaki olaylar ile The New Prince of Tennis mangasının başlangıcı arasındaki üç aylık zaman diliminde geçen tamamen orijinal bir hikayeye sahip.

Daha fazla detay için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın