#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

The Long Dark Hikaye Modu Sonunda Geliyor!!

SONUNDA!!!

Sonunda uzun süredir beklediğim ”The Long Dark Hikaye modu” sevenleri ile 1 Ağustos’da buluşuyor. Trailerının gerçekten iddalı gözüktüğünü düşünüyorum. Bu konuyla ilgili Hinterland ekibi bir açıklamasında oyunun hikayesinden bahsetti. Oyunda 1 çift havada uçakla uçarken uçakları bozuluyor ve yere düşüyorlar bizde sevgilimizi bulmaya çalışıyoruz. Oyunun hikaye modu ile birlikte betadan çıkacağı ve hikayenin 5 bölümden oluşacağını ayrıca 5 bölmün oynanış açısından 6-10 saatinizi alacağanı belirtti.Daha öncesinde bir diğer büyük erken erişim güncellemesi geliyor, Zeka. Hinterland, yeni bir kullanıcı arayüzü, haritacılık ve tavşanlara korkunç şeyler yapma seçeneği sunacağını söylüyor. Önce, Wintermute’e bir göz atın:

 

beş bölüm 2018 yılına kadar sürecek. Adam ve John The Long Dark’ın sandbox modu hakkında konuştu

Erken erişim için daha büyük değişiklikler geliyor. ”Sadık Haritacılık” güncellemesinin son güncelleme ollacağını ve bu ay sonunda geleceği belirtildi. Yeni kullanıcı arayüzü, sisteme kaydetme yeni ve daha az hatalı,kendi haritalarını oluşturmak için (opsiyonel) haritacılık, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri, Çeyrek şanslı seçim ile leşleri istenmeyen her ihtimale karşı başka bir yerde dikkatli bir şekilde kasap ettirmesi, fişekler ve meşale atma yeteneği, hayvanlara taş atma yeteneği. Hinterland taşlar hakkında:

” Kurtlara karşı ‘son çare’ olarak iyi bir araç oluyorlar. – birini korkutacak kadar şanslı olabilirler. Ayrıca tavşan avlayabilirsiniz. Bir tavşanı sersemletin, ardından işini bitirmek için yeterli cesaretiniz varsa sonucunu görün ” 

sdsgs
şirin tavşancığın son saniyeleri

Yani anlayacağınız tavşanlar artık o kadarda rahat bir şekilde ortalıkta dolaşamayacak.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

One Comment

Leave a Reply

    Bir cevap yazın

    Loading…

    Ookami to Koushinryou İnceleme

    Hatsune Miku Gerçeklik Programı!