Anime Haber

That Time I Got Reincarnated as a Slime İçin Yeni Görsel!

That Time I Got Reincarnated

Yeni sezonun ismi ve konusu ile ilgi çekici projelerinden biri olan That Time I Got Reincarnated as a Slime animesi için yeni bir görsel paylaşıldı. Ayrıca baş karakter Rumiru ‘nun reenkarne olmadan önceki gerçek kimliği hakkında bilgiler verildi.

Esas karakterimiz Rumiru reenkarne olmadan önceki hayatında 37 yaşında ve hepinizin tahmin edebileceği gibi bir erkek. Asıl ismi Satoru Mikami olan baş karakterimiz için Slime olarak reenkarne olmadan önceki halini gösteren bir görsel de yayınlandı.

That Time I Got Reincarnated as a Slime Drops

Satoru Mikami

Yeni yayınlanan görselde ise başkarakterler Rumiru ve Shizu aksiyona giriş yaparken, ciddi bir duruş ile verdikleri, güzel bir pozla yer alıyorlar.

That Time I Got Reincarnated as a Slime İçin Yeni Görsel!

That Time I Got Reincarnated as a Slime Konusu

Mangakası Taiki Kawakami olan aynı adlı mangadan animeye uyarlanan seri, Gerçek hayatta bir memur olarak yaşayan Satoru Mikami bir şekilde ölür ve yeniden gözlerini açtığında ise kendisini Slime formuna dönüşmüş birisi olarak bulur.  Üstelik şeytanların kendisini arkadaş olarak gördüğü bu Slime, kendi isteğine bağımsız olarak ona sahip olanların çeşitli güçleri kullanabilmesini sağlıyor. Anime daha sonra bir şeytan lordu tarafından Rumiru olarak adlandırılacak  Satoru’nun maceralarını konu alıyor.

Aynı adlı mangadan uyarlanacak, 8bit stüdyosunun üstlendiği proje Ekim ayının ilk günü izleyicilerle buluşacak.

Kaynak : That Time I Got Reincarnated as a Slime Official Website

 

Related Posts

2 thoughts on “That Time I Got Reincarnated as a Slime İçin Yeni Görsel!

  1. Mustafa BÜKÜLMEZ dedi ki:

    ilginç olacak 😀

  2. Orçun dedi ki:

    Heyecanla bekliyoruz

Bir cevap yazın