Strike the Blood III OVA olarak üç tane yapım geleceğini önceki haberlerimizde paylaşmıştık. Strike the Blood anime serisinin resmi web sitesi Cuma günü, Strike The Blood III’ün üçüncü filmi olan Blood Original video anime (OVA) sezonunun ilk filmi için bir reklam yayınlamaya başladı.

Ev videosu yayınları 19 Aralık, 27 Mart, 29 Mayıs, 24 Temmuz ve 25 Eylül’de yayınlanacak. Her sürümde toplam 10 bölüm olmak üzere 2 bölüm yer alacak. Sezon, Gakuto Mikoumi’nin orijinal Light Novel serisinin 17 cilt ve “Kutsal Savaş” (Seisen) arkının sonunu kapsayacak.

Anime’nin daha önce yayınladığı döküm şunları içeriyor:

Yoshimasa Hosoya – Kojō Akatsuki
Risa Taneda – Yukina Himeragi
Asami Seto – Asagi Aiba
Rina Hidaka – Nagisa Akatsuki
Ikumi Hayama – Sayaka Kirisaka
Ryota Ohsaka – Motoki Yaze
Hisako Kanemoto – Natsuki Minamiya
Yuka Iguchi – Astarte
Sayaka Senbongi – Yuiri Haba
Kaede Hondo – Shio Hikawa
Misaki Watada – Glenda
Lynn – December
Hikaru Akao – Carly
Shun Horie – Rogi
Anzu Haruno – Raan
Kousuke Toriumi – Takehito Senga

Hideyo Yamamoto, CONNECT’ten yönetmen olarak dönüyor. Hiroyuki Yoshino tekrar dizi senaryolarını yazacak ve denetleyecek. Keiichi Sano karakterleri tasarlamaya geri dönüyor. Jin Aketagawa, sesi Magic Capsule’de yönetiyor. Assumed Sounds müzikleri besteliyor. Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets açılış tema şarkısı “Blood and Emotions” u gerçekleştirecek ve Risa Taneda “Love Stoic” adlı son şarkıyı seslendirecek.

Strike the Blood III OVA Konusu

Kojou Akatsuki’nin Itogami Adası’ndaki Demon İlçesi’nde sıradan bir lise öğrencisi olarak geçirdiği günlerde, bir vampirin dikkat çekici yetenekleri ile kader bir karşılaşmanın ardından aniden sona erer.

En çok sadece bir efsane olduğu düşünülen son derece güçlü bir vampir olan dördüncü primogenitor olduğu keşfedildiğinde, dikkatin merkezine itilmesi çok uzun sürmez. Kojou’nun yıkıcı potansiyelinden korkan Aslan Kralı Organizasyonu, bir çırak-şaman, Yukina Himeragi’yi izlemeye çağırır ve bir tehdit etmeye başlar. Dünyanın en güçlü vampiri olarak görülen çocuğu öldürürler. Durumla birlikte zorlanan iki kişi, Kojou’nun yetenekleriyle başa çıktığı ve her ikisinin de kenti çeşitli yeni ortaya çıkan kaotik güçlerden korumaya çalıştığı gibi olası bir ittifak oluşturacaktır.

Gakuto Mikumi’nin orijinal roman serisi, 2013’te 24 bölümlük bir televizyon dizisine ve 2015 ve 2016-2017 yıllarında iki eski OVA mevsimine ilham kaynağı oldu. Crunchyroll, Japonya’da yayınlandığı gibi televizyon anime dizisini yayınladı. Discotek, Kuzey Amerika ev videosu için televizyon anime lisansı aldı.

Yen Press, Kuzey Amerika’daki light novel serisini yayınlıyor. TATE, 2012’den beri Kadokawa’nın Aylık Comic Dengeki Daioh dergisinde manga uyarlaması serileştiriyor.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın