Anime Haber

Rent A Girlfriend Sezon 2 Duyuruldu

rent a girlfriend 11

Rent A Girlfriend Sezon 2 Duyuruldu. “Event to Kanojo -EveKano-” etkinliği Pazar günü, Reiji Miyajima’nın Rent-A-Girlfriend (Kanojo, Okarishimasu) mangasına dayanan ikinci televizyon anime sezonunun önümüzdeki yıl yayınlanacağını duyurdu.

Anime, 10 Temmuz’da Animeizm programlama bloğunda gösterime girdi ve 12 bölüm yayınlandı. Crunchyroll, anime’yi Asya dışında dünya çapında yayınlıyor.

Crunchyroll hikayeyi şöyle anlatıyor:

Kinoshita Kazuya, 20 yaşında aşkta bahtsız bir üniversite öğrencisidir. Kız arkadaşını bir kez öpmeyi başarır ancak bir ay sonra terk edilir. “Ugh … Kahretsin. Bunu bir daha asla yaşamak istemiyorum.” Tamamen kin dolu olan Kazuya, bir kızla çıkmak için belirli bir yöntem kullanır. Onların buluşma yerine gider ve aniden “Sen Kazuya-kun’sun, değil mi?” Diye duyar. Orada, uzun siyah saçlarını kulağının arkasından tarayan güzel bir kız ona gülümsüyordur. Adı Mizuhara Chizuru’ydu. Tek bir kiralamanın ardından gerçek bir şey doğar! Sevgi ve heyecanla dolu pervasız bir romantik komedi başlamak üzere!

Oyuncular :

Sora Amamiya, Chizuru Mizuhara olarak
Aoi Yūki, Mami Nanami olarak
Nao Tōyama, Ruka Sarashina olarak
Rie Takahashi, Sumi Sakurasawa olarak
Shun Horie, Kazuya Kinoshita olarak
Yukari Nozawa, Nagomi Kinoshita rolünde, Kazuya Kinoshita’nın büyükannesi
Kazuya’nın arkadaşlarından biri olan Yoshiaki Kibe rolünde Masayuki Akasaka
Gakuto Kajiwara, Shun Kuribayashi rolünde, Kayuya’nın bir diğer arkadaşı

Kadın rock grubu The Peggies açılış teması şarkısını seslendirirken Singer halca bitiş şarkısını seslendiriyor. Hem The Peggies hem de halca, şarkılarını özellikle anime için yarattı.

Miyajima, Temmuz 2017’de Kodansha’nın Weekly Shōnen Magazine’de mangayı başlattı. Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor. Dizi, 17 Ağustos’ta bir manga antolojisi aldı.

Serini resmi web sitesine ulaşmak için BURAYA ve daha fazla haber için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın