Tom Clancy‘nin bugün açık betası ile oyuncuların görüşüne açılan Rainbow Six Siege ciddi oyun eşleştirme sorunları yaşamakta ve erken erişim sürecinden beri geçen süreçte oyun eşleşme süreleri çok uzadı bununla alakalı olarak bir çok server onarım aşamasına sokuldu.

Resmi açıklamalar sonrası bir çok açıklama Twitter ve Reddit üzerinden devam etti. Genel olarak açıklama şu şekildeydi; ” Şuan uğraştığımız konfigrasyon sorunları yüzünden bir çok oyuncu uzun bir süre boyunca oyun eşleşmesi yaşıyorlar ama bu şuan tüm konsollarda yaşanmakta bir çok gelişme ile devam edeceğiz.”

Bu açıklamalar 2 3 kere yenilenmiş olsa da bir çok onarım aşaması 30 dakika 1 saat gibi uzatıldı bunun üzerine bir çok oyuncu oyunlar arası 2 saate varan bekleme süreleri olduğunu belirtti. Sadece beklemek değil bir çok oyuncu 1 saat sonrasında takımlar dolsa da oyunun yüklenemeyip kapandığını belirtti.

Ubisoft bu konu hakkında önceki betada çok fazla ilerleme gösterdiklerini belirtmişti fakat sorunlar yine karşımıza çıkıyor. bunun üzerine fazlasıyla stres altında olan Ubisoft bir çok onarım ile bu sorunları çözeceklerini belirtti.

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın