PlayStation’ın dijital oyun satış platformu PSN‘de, yaklaşık olarak 3 hafta önce başlayan indirim kampanyası son hızıyla devam ediyor. Son hafta indirime girmiş oyunları siz oyun severlerle paylaşıyoruz.

Psn i̇ndirimlerindeki son imkanı kaçırmayın!

Yılbaşı şüphesiz en çok oyun severleri hoşnut edecek. Pek çok dağıtıcının giriştiği indirim kampanyaları yardımıyla AAA kalitedeki yapımların dahi maliyeti yarı yarıya düşmüş durumda. Bilhassa PSN, Xbox Live ve Steam gibi dijital oyun satış platformlarının kampanyaları oyun kütüphanelerini zenginleştirirken, cüzdanlarımızı fakirleştirmeye devam ediyor. PSN‘de hemen hemen 3 hafta önce start alan yılbaşı indirimlerinde artık son günlere girildi. 28 Aralık’ta son bulacak olan indirim kuşağında bu hafta da birbirinden çekici fiyatlar oyun severleri bekliyor.

Psn i̇ndirimlerindeki son imkanı kaçırmayın!

GTA V, NFS, PES 2016 ve dahası! Eğer bir PlayStation 4, PlayStation 3 ya da PlayStation Vita sahibiyseniz kesinlikle PlayStation Store’u ziyaret ederek indirime giren oyunlara göz atmanızı öneririz. An itibariyle PSN’de indirime giren yapımlar arasında Assassin’s Creed Syndicate, Batman Arkham Knight, GTA V, Just Cause 3, NBA 2K16, Need for Speed, PES 2016 gibi yapımlar da bulunuyor. Bilhassa NFS gibi bazı hit oyunların maliyeti yarı yarıya düşmüş durumda. Şayet iyi bir oyuncuysanız bu imkanı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın