Pokémonlarımızı Yürümeden Nasıl Yumurtadan Çıkarabiliriz?

Pokémonlarınızı yumurtadan çıkarmak için yürümek zor mu geliyor? Yumurta kazandığınızda bir yandan sevinip bir yandan o kadar yolu nasıl yürüyeceğim diye üzülüp duygu karmaşası mı yaşıyorsunuz? O zaman bu yazıyı dikkatlice okuyun!

Bildiğiniz üzere Pokémon elde etmek için tek yol sokak sokak dolaşıp yakalamak değil, yumurtalar sayesinde de Pokémon elde edebilirsiniz. Yürüdüğünüz mesafe yumurtadan yumurtaya değişiyor ve tabi yumurtadan çıkan Pokémonlar da. Kaç kilometrede hangi Pokémonlar çıkıyor öğrenmek için Bu pokemon go yumurta yazımıza bir göz atmayı unutmayın.

Bütün bunlardan da anlayacağımız gibi Pokémon Go fiziksel aktiviteye dayalı bir oyun ve bu yüzden de yumurtalarda hız hassasiyeti var. Diğer bir değişle eğer oyun saatte 30km’den fazla bir hızla gittiğinizi fark ederse km sayacınız duruyor bu sayede hile yapmanız önleniyor.

Yani atlayayım arabaya iki dakikada çatlatırım yumurtayı diye düşünüyorsunuz bir daha düşünün deriz çünkü kat ettiğiniz yol miktarı sayaca işlenmiyor.Peki hiç mi bir şey yapamayız? İşte size yürümeden yumurta çatlamanızı sağlayacak bir kaç yaratıcı fikir.

 

1. Bir Taşla Birden Fazla Pokémon!

Her şeyden önce şunu bir aklımızda tutalım. Hali hazırda herkesin limitsiz bir şekilde kullanabileceği bir Incubator‘ı var ama eğer PokéCoininize kıyıp bir kaç tane daha alırsanız aynı anda birden fazla yumurta çatlatabilirsiniz.

 

2. Telefonunuzu Oyuncak Trene Bağlayın!

Japon bir Pokémon Go oyuncusu Pokémonlarını yumurtadan çıkarmak için zeki bir çözüm bulmuş. Telefonunu oyuncak trene bağlayan abimiz trenin belli bir hızda gitmesini sağlayarak oyunu sanki kendisi yürüyormuş gibi kandırmayı başarmış. Eee beyin bedava!

 

3. Yoğun İstanbul Trafiği!

Bu maddemiz özellikle İstanbul’da yaşayanlara gelsin! Los Angeles dergisine göre trafikte kalmak işinize yarayabilir. Arabaların dur kalk şeklinde ilerlemesi normal yürüyüş hızıyla hemen hemen aynıymış bu da yumurtlarınızı çatlatmanıza imkan sağlayabilir. Biz denemedik ama deneyen varsa paylaşabilir.

 

4. Bisiklet, Kaykay, Paten!

Bir söylentiye göre de bisiklet, kaykay ve paten hızı da yürüme hızına yakın olduğu için yumurta çatlatırken işinize yarayabilir.

 

5. Telefonunuzu Roomba’nın Üstüne Koyun!

Herkesin evinde var mıdır bilinmez ama eğer sizin de bir Roomba’nız varsa telefonunuzu üstüne koyara Pokémonlarınızı yumurtadan çıkarabilirsiniz. Denendi kanıtlandı!

 

6. Roomba Yoksa PokéDrone Verelim!

Pokémon Go çılgınlığı her yeri sarmış durumda. Telefon uçurmak için özel tasarlanmış bu PokéDrone sayesinde oturduğunuz yerden Pokémonlarınızı yumurtadan çıkarabilirsiniz.

 

7. Sahte Bisiklet!

Her ne kadar bisikletinize binip yollara koyulmaktan daha zahmetli gelse de kabul edelim ki adamlar yapmış!

 

8. Turntable!

Diğer bir yol ise telefonunuzu turntable‘ın üstüne koymak! Telefon döndükçe km sayacınız da artacak, tek yapmanız gereken bu süre içerisinde telefonunuzu açık tutmak. Tabi bir turntable bulmak da ne kadar kolay olur bilinmez ama onun yerine dönen bir şeyler deneyebilirsiniz belli mi olur işe yarar.

 

9. Bırakın Köpeğinizi Koşsun!

Eğer bu yollardan hiçbirini beğenmediyseniz devreye sadık dostlarımız giriyor. Telefonunuzu köpeğinizin kayışına bağlayıp bir süre başı boş koşmasına izin vererek de yumurtalarınızı çatlatabilirsiniz. Tabi köpeğinizden ve telefonunuzdan olmamak için ortamın yeterince güvenli olduğundan emin olun.

Back to list

Related Posts

3 thoughts on “Pokémonlarımızı Yürümeden Nasıl Yumurtadan Çıkarabiliriz?

  1. Android Makaleniz dedi ki:

    herşeyin hilesi çıkıyor ama normal yani bir kolaylık lazım

  2. Selim Turgutalp dedi ki:

    Daha neler görecegiz bilmiyorum ama gerçekten oyun daha güzel olur böyle bilgiler kıymetli teşekkürler 🙂

  3. Burak Odabaş dedi ki:

    Oyunu daha zevkli hale getirmek için güzel taktikler bence

Bir cevap yazın