Pokemon GO

Pokémon Go Yeni Jenerasyon Pokémonlarla Geliyor

San Diego Comic-Con’daki Pokémon Go panelinde Niantic CEO’su John Hanke yeni jenerasyon pokémonların zamanla oyundaki yerlerini alacağını öne sürdü.
Çıktığı günden itibaren bütün dünyanı etkisi altına alan ve bir fenomen haline gelen oyun gördüğü ilgiden dolayı firmanın beklentilerini aşmış durumda.

Kendini kaptırıp bütün pokémonları yakalayanlar olduğu kadar ileri gidip oyunu kötüleyenler de yok değil. Ama eğer Niantic CEO’su John Hanke’in iddia ettiklerine inanacak olursak bu gördüklerimiz hiçbir şey!

Bu seneki San Diego Comic-Con’undaki panelde konuşan Hanke, oyunun oyunsverler tarafından nasıl karşılandığından, henüz keşfedilmemiş paskalya yumurtalarından ve Niantic’in oyun hakkındaki gelecek planlarından bahsetti. Ama bütün konular arasında en ilgi çekici olanı kuşkusuz yeni pokémonlar ile ilgili olanıydı. Şu anda oyunda yakalayabileceğiz toplam 151 pokémon var ama Hanke henüz tarihi tam olarak belli olmasa da ileride oyuna yeni pokémonlar getirmeyi düşündüklerini belirtti.

Oyuna yeni pokémonlar girmesi herkesin beklediği bir şey ama henüz belirli bir tarih verilmedi. Bu yüzden yakın bir zamanda yepyeni pokémonlar görmeyi beklemeyin çünkü şu sıralar Niantic oyunla ilgili temel konular üzerinde çalışıyor yani oyun tam olarak rayına oturmuş değil.

Bu haber birçok hayran tarafından gayet iyi karşılandı özellikle de eğer yeni özellikler gelmezse oyunun çekiciliğini kaybedeceğini düşünenler tarafında. Oyun hala tam olarak tamamlanmış değil, her geçen gün farklı bir yenilik görebiliriz. Yeni jenerasyon pokémonlar da görmeyi beklediğimiz bu yenilikler arasında yer alıyor. Umarız bizi çok bekletmezler.

Related Posts

Bir cevap yazın