Oyun Haberleri

Order 1886 Yapımcısı Konuştu!

Atmosferi, grafikleri ve herşeyden daha ehemmiyetlisi kendine özgü tarzıyla ön plana çıkan Order 1886, oynanış dinamiklerindeki büyük aksaklıklar ve az olması sebebiyle düş kırıklığını da eşliğinde getirmişti. Bu vaziyetin farkında olan Sony ve Ready at Dawn ekibi her defasında durumu büyük bir alçak gönüllülükle kabul ettiler ve daha iyi bir oyun geliştirmeyi talep ettiklerini dile getirdiler.

İşte bu durum bir kez daha yinelenmiş. Ready at Dawn ekibinden Andrea Pessino bizzat Twitter hesabından bir video paylaşmış. Salonda spor yaptığı sırada çektiği bu videoyu paylaşan Pessino‘ya farklı bir tavsiye gelmesi ise çok gecikmemiş. Pessino‘nun bu videosunu ve kaslı vücudunu gören bir takipçisi düşük analiz puanlarına ithafen “Bu videoyu The Order‘ı inceleyenlere göstermelisin” teklifinde bulunmuş.

Bu öneriye “Çok fazla değişim olacağını sanmıyorum. Yalnızca bir dahaki sefere daha iyi bir oyun inşa etmeliyiz ve edeceğiz de” açıklamasıyla cevap veren Pessino ve ekibinin yeni projesini büyük bir heyecanla bekliyoruz. Sonunu göz önüne alacak olursak bu proje The Order 1886‘nın devamı da olabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın