Anime Haber

Orange Mangası Animeye Uyarlanıyor

Ichino Tagano ‘ nun bilim- kurgu , romantik türünde olan Orange Mangası‘nın, animeye uyarlanacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Yayınlanacak olan animenin resmi websitesinden anime hakkında bilgiler gelmeye başladı. Yayınlanan ikinci video animenin opening ve ending şarkıları tanıtıyor. 

İşte yayınlanan video :

 

Videoda ki ilk şarkı olan Hikari no Hahen opening şarkısını Yuu Takahashi seslendirdi. 

Ending şarkısı olan Mirai ‘i ise Kabukuro seslendirdi. Orange Mangası‘ nın Live Action yapımının tema şarkısını da yine Kabukuro ekibi tarafından seslendirilmişti. Daha önce Bakuman ve Cross Game animelerinin parçalarında da  dinlemiştik kendilerini 🙂

Animenin galası 3 Temmuz da gerçekleşecek. 

Daha önce yayınlanan ilk trailer :

https://youtu.be/U7dgGpFJZ8Q

Anime ekibi şu şekilde :

  • Kana Hanazawa – Naho Takamiya
  • Seiichiro Yamashita – Kakeru Naruse
  • Kazuyuki Okitsu- Saku Hagita
  • Makoto Furukawa- Hiroto Suwa
  • Natzumi Takamori-Azusa Murasaka
  • Rika Kinugawa-Takako Chino

 

Serinin yönetmenini harika bir anime olan Stein Gate‘ den tanıdığımız Hiroshi Hamasaki yapacak. Senaryo  Chihayafuru 2 ‘ den tanıdığımız Yuuko Kakihara tarafından yazılacak. Nabuteru Yuki karakter tasarımında yer alırken , Yukio Nagasaki  ses yönetmenliğini yapacak. Animenin müzik yönetmenliğini ise Hiroaki Tsutsumi gerçekleştirecek.

Yeni ve heyecanlı bir anime bizi bekliyor gibi 🙂 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın