One Punch Man OVA 4 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı. OVA, 28 Ocak’ta Japonya’daki 4. BD / DVD’ye dahil edildi. One-Punch Man animesinin ikinci sezonunun resmi web sitesi Cuma günü “# 04: Game to Rival-tachi” (Oyunlar ve Rakipler), isimli dördüncü OVA için tanıtım videosu yayınladı.

Web sitesi aynı zamanda birimle birlikte verilen bir drama CD’sinden bir klip akışı da içeriyor.

Dizinin Blu-ray Disc ve DVD sürümleri iki ay ertelendi. 27 Ağustos’ta piyasaya sürülmesi planlanan ilk sürüm 25 Ekim’de bir OVA ile birlikte gönderildi. Diğer beş ev videosunun her biri Kasım’dan Mart 2020’ye kadar ayda bir kez yayınlandı.

Yeni sezon 2 Nisan’da özel bir televizyonla başladı, daha sonra ilk bölüm 9 Nisan’da gösterime girdi. Viz Media, dijital yayın, TV yayını, elektronik satış, ev medyası ve mağazacılık da dahil olmak üzere ikinci anime sezonunun ana lisansını aldı. Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Okyanusya hakları. Şirket gösteriyi Hulu’ya özel olarak yayınladı. Crunchyroll, Fransızca ve Almanca konuşulan Avrupa hariç, Avrupa’da ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da dizi yayınladı.

Chikara Sakurai (Naruto Shippūden bölüm direktörü Magimoji Rurumo), sezonu J.C. Staff’a (Food Wars! Shokugeki no Soma, Children of Whale) yönlendirmek için Shingo Natsume’un yerine geçti. Madhouse ilk sezonu yayınladı.

İlk sezon Ekim-Aralık 2015’te Japonya’da yayınlandı. Viz Media ve Daisuki, ikisi de yayınlandığı sırada Japonya dışındaki diziyi yayınladı. Anime, Temmuz 2016’da Adult Swim’in Toonami bloğunda İngilizce bir dublajla prömiyer yaptı. Viz Media, Kuzey Amerika’daki ev videosunda ilk sezonu yayınladı.

One Punch Man OVA 4  resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın