One Punch Man 2. Sezon için haberleri hepimiz bekliyoruz. Beklenen açıklama nihayet geldi. One-Punch Man anime için resmi web sitesi Salı günü TV Tokyo, TV Osaka ve TV Aichi’de televizyonda yayınlanan 2 Nisan tarihli yeni bir görsel ortaya çıkardı. Aynı zamanda Viz Media, ilk alt yazılı bölümü 9 Nisan’da, “Japon yayınında aynı gün” olan, özel bir Hulu olarak yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Opm2ndseason visual - one punch man 2. Sezon öncesi özel bölüm yayınlanacak - figurex anime haber

 

Anime web sitesi, 2 Nisan’da Japonya’da ki yayının “yayın galası özel anma töreni” olarak nitelendiriyor. Viz Media, ilan edilen 2 Nisan tarihinin Japonya’ya özel olarak yayınlanacağını ve  “ABD’deki detaylar ve izlenilebilirliğin şu anda kullanılamayacağını” belirtti.

Anime web sitesinde ayrıca Avustralya ve Yeni Zelanda için AnimeLab, Fransa için Anime Dijital Ağı, Almanya ve Avusturya için Talep Edilen Anime ve Anakara Çin için Youku yayınları yer alıyor. Japonya’da Nico Nico Live Stream, Netflix ve Amazon Prime Video da dahil olmak üzere 24 servis üzerinden yayınlanabilecek.

Bu site aynı zamanda kahramanı Saitama’nın seslendirme sanatçısı Makoto Furukawa’nın “Chizu ga Nakutemo Modoru kara” adlı kapanış şarkısını gerçekleştireceğini de ortaya koydu.

 

One Punch Man 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Ana oyuncu kadrosu, ikinci sezondaki rollerini tekrar ediyor:

Saitama olarak Makoto Furukawa
Genos olarak Kaito Ishikawa
Onsoku olarak Sonuki olarak Yuuki Kaji (Speed-o’-Sound Sonic)
Senritsu Aoi Yūki yok Tatsumaki (Terrible Tornado)
Silverfang olarak Kazuhiro Yamaji
Atomik Samuray Olarak Kenjiro Tsuda
Minami Takayama, Dōtei (Çocuk İmparator)
Metal Şövalye Olarak Tesshō Genda
Kral olarak Hiroki Yasumoto
Zombieman olarak Takahiro Sakurai
Kudō Kishi olarak Y Knightji Ueda (Drive Knight)
Butagami olarak Daisuke Namikawa (Domuz Tanrı)
Chōgōkin Kurobikari olarak Satoshi Hino (Superalloy Blackluster)
Banken-man olarak Yūji Ueda (Bekçi Adam)
Senkō olarak Flash olarak Kousuke Toriumi (Flashy Flash)
Tank-Master Master olarak Katsuyuki Konishi
Wataru Hatano, Kinzoku Bat (Metal Bat) olarak
Puri-Puri Tutsağı olarak Masaya Onosaka
Yakışıklı Kamen Amai Maskesi Olarak Mamoru Miyano
Jigoku no Fubuki olarak Saori Hayami (Hellish Blizzard)
Mumen Rider olarak Yūichi Nakamura

Ayrıca, Hikaru Midorikawa Garou karakterini oynayacak ve Masaya Matsukaze Suiry Su’yi oynayacak.

A16840 4113667313. 1443583619 - one punch man 2. Sezon öncesi özel bölüm yayınlanacak - figurex anime haber

Chikara Sakurai (Naruto Shippūden bölüm direktörü Magimoji Rurumo), sezonu JC Personeli’nde (Food Wars! Shokugeki no Soma, Whale’s Children) yönlendirmek için Shingo Natsume’un yerini alıyor. Madhouse ilk sezonu yayınladı.

Yoshikazu Iwanami (Girls und Panzer, JoJo’s Bizarre Adventure) Shoji Hata’yı ses yönetmeni olarak değiştiriyor. Chikashi Kubota (Corpse Princess: Aka, FLCL 2) karakterleri tasarlamaya geri dönüyor ve Tomohiro Suzuki (ACCA: 13-Territory Inspection Dept) yine seri dizilimden sorumlu. Makoto Miyazaki (Triyaj X, Dragon Crisis!) Aynı zamanda müziği bestelemek için geri dönüyor. JAM Project bir kez daha açılış şarkısı çalıyor.

Viz Media, dijital video akışı, TV yayını, elektronik satış, ev medyası ve Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Okyanusya için mağazacılık hakları da dahil olmak üzere ikinci anime sezonuna ait lisansı aldı.

Madhouse ve yönetmen Shingo Natsume, ONE ve Yuusuke Murata’nın One-Punch Man mangalarına dayanan ilk 12 bölüm anime sezonu, Ekim-Aralık 2015’ten itibaren Japonya’da yayınlandı. Viz Media ve Daisuki, yayınlandıkları sırada Japonya dışında bir dizi yayınladılar. Anime, Temmuz 2016’da Adult Swim’in Toonami bloğunda İngilizce dublajlı olarak yayınlandı. Viz Media, Kuzey Amerika’daki ilk video videosunu ilk sezonda yayınladı.

One Punch Man 2. Sezon resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın