Anime Önerileri

One Piece Tarzı Animeler

One Piece 2

One Piece Tarzı Animeler ile herkese bir kez daha merhabalar,

Daha önce yeni bir yazı dizisine başladığımı ve bir müddet bunu devam ettireceğimi söylemiştim. Seinen favorim olan Berserk Tarzı Animeler ile başladığım seriye shounen favorim One Piece Tarzı Animeler ile devam ediyorum. Yazı hakkında olumlu veya olumsuz yorumlarınızı merakla bekliyorum.

1. Naruto 

One Piece Tarzı Animeler

Naruto, aksiyon dolu sahneleri, epik zorlukları ve zafer hikayeleri ile milyonlarca anime hayranını etkilemiştir. NineTails olarak bilinen devasa bir iblis partiyi bozar ve Naruto’nun yaşadığı yerel köyü yok ederek kasaba halkında korku ve boşluktan başka bir şey bırakmaz. Saldırıya bir son vermek ve köyden geriye kalanları kurtarmak için, dördüncü hokage kendi hayatını feda eder ve öfkeli canavarı yeni doğan Naruto’nun içine mühürler. Hikaye, sürekli tanınmakiteyen, tüm kötülüklere son vermek ve herkes için güçlü bir lider olmak için en büyük hokage olma hayalleri olan genç bir ninja Naruto Uzumaki’yi konu alıyor.

2. Bodacious Space Pirates

One Piece Tarzı Animeler

Genç Marika, uzay yat kulübündeki retro bir kafede her zamanki gibi işi ile meşguldur. Ancak bir gün, ölen babasının astları olduğunu iddia eden iki yabancı ona yaklaşır ve uzay korsan gemisi Bentenmaru’nun komutasını almasını talep eder. Bir asır önce bağımsızlık savaşından sonra, geminin kaptanın en yakın akrabasına miras kalması gerektiğine dair bir anlaşma yapıldığından, Marika bir uzay korsanı olarak heyecan verici yeni hayatına başlar.

3. Coyote Ragtime Show

One Piece Tarzı Animeler

Serbest bırakılmasından sadece birkaç gün sonra, uzay kanun kaçağı Mister, eski ortakları Bishop ve Katana tarafından hapisten çıkartılır. Kaçtıktan sonra, ölmüş babası tarafından bakımına bırakılan Franka adında bir kızı arar ve babasının hazinesini bulmak ve hemen ardından yetkililerden kaçmak için bir yolculuğa çıkar.

4. Mars Daybreak

One Piece Tarzı Animeler

Mars artık neredeyse tamamen suyla kaplı olduğundan, insanlık açık denizlerde yüzen şehir gemileriyle dolaşır. Bununla birlikte, ekonomi fakir ve hükümet yozlaşmışken, halkın çoğu korsanlığa yönelir. Bununla mücadele etmek için Dünya, tehditle savaşmak için özel bir görev gücü gönderir. Ne yazık ki Gram ve arkadaşları, yanlış zamanda yanlış yerdedirler ve gezegendeki en kötü şöhretli korsanlarla birlikte kaçmak zorunda kalırlar.

5. Toriko

One Piece Tarzı Animeler

Bu dünyada mutluluk yediklerinizle ölçülür. Bu nedenle, insanlar her zaman güçlü canavarlardan elde edilen nihai malzemeleri ararlar. Malzemeler için bu canavarlarla savaşanlar Gurme Avcılarıdır. Bu hikaye, bir Gurme Avcısı olan Toriko ve şef arkadaşı Komatsu’yu izliyor. Toriko mükemmel yemeği pişirmeyi hedeflerken, Komatsu usta aşçı seviyesine ulaşmak istiyordur.

6. Granblue Fantasy

Bu, adaların bulut denizinde sürüklendiği bir gökyüzü dünyası. Genç bir çocuk olan Gran, Zinkenstill adasında yaşamaktadır. Bir gün, askeri açıdan güçlü Erste İmparatorluğu’ndan kaçan bir kız olan Lyria ile karşılaşır. Onun peşinden gitmeye karar verdiğinde, olayların ortasına çekilir ve kendisini imparatorluğun düşmanı olarak bulur.

7. Hunter x Hunter

On iki yaşındaki Gon Freecss, babasına ne olduğunu öğrenmek için her türlü tehlikeli görevi yerine getiren, dünya çapında bir Avcı olmaya kararlıdır. Ancak Gon, hedeflerine ulaşma yolunun hayal edebileceğinden daha zor olduğunu fark eder. Çıktığı bu zorlu yolculukta bunun üstesinden gelmek için bazı güçlü arkadaşlar edinecektir.

8. My Hero Academia

İzuku Midoriya, çocukluğundan beri, bir kahraman olabilmek için bazı insanlarda meydana gelen, yeni keşfedilen  süper güçlerden birini istemektedir. Ne yazık ki o şanslı azınlıktan biri olamaz ve hiç güç meydana gelmemiştir. İzuku bir gün bir numaralı kahraman ve kişisel idolü All Might ile tanışır. All Might’ın tuhaflığı, miras alınabilecek eşsiz bir yetenektir ve İzuku’yu halefi olarak seçmiştir.

9. Fairy Tail

Şans eseri Natsu Dragneel adında güçlü bir ateş büyücüsüyle tanışan gök büyücüsü Lucy Heartfilia, ünlü Fairy Tail sihirbaz loncasının bir parçası olduğunu keşfeder. Onunla eve döndüğünde, kendisini ve Natsu’yu bir dizi hayat değiştiren maceraya götürecek bir kararla loncaya katılmaya karar verir.

10. Seven Deadly Sins

Meliodas ve şövalyelerden oluşan ekibi imparatorluğu yok etmekle suçlanırken, şüphelinin gerçek kimliği hala bilinmiyordur. Sevgili krallığının güvenini ve sevgisini kazanmak için Meliodas, gerçek düşmanın kim olduğunu ortaya çıkarmak ve bu bilinmeyen karakterin dünyaya salmak üzere olduğu kötü hilekarlığa bir son vermek için ekibiyle yeniden bir araya gelmelidir. Yedi şövalyenin çoğu ya sürgüne gönderilmiştir ya da mühürlenmiştir. Bu yüzden Elizabeth’in ve komik Hawk’ın da yardımıyla bu teröre bir son verme yolculuğu başlar.

11. The Law of Ueki

Hinokuni Ortaokulu öğrencisi Kousuke Ueki, Tanrı Adayı Koba-sen tarafından insanların Tanrı olmak için savaştığı ve yalnızca en güçlülerin galip geleceği bir yarışmaya katılmak üzere seçilir. Çöpü ağaca çevirme becerisiyle bilinen Kousuke, bu seçimde diğer ortaokul öğrencilerine karşı savaşa katılacaktır. Bu, öğrencilerin güçlerini diğerlerine karşı kullanacakları dünya dostu savaşın öncülünü belirler.

12. Gurren Lagann

Kapalı yeraltı köylerinde, Kamina ve Simon, köyün yaşlılarının dayattığı sınırlardan rahatsız olur. Yine de Simon köyün barışı şiddetli bir müdahaleyle bozulduğunda fantastik bir cihazla karşılaşır ve her şey değişmeye başlar.

One Piece Tarzı Animeler yazımız şimdilik buraya kadar. Daha fazla anime önerisi için BURAYA ve daha fazla detay için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın