One Piece Stampede Filmi İçin Tanıtım Videosu Yayımlandı! Toei Animation resmi İngilizce Twitter hesabı Perşembe günü One Piece Stampede anime filmi için İngilizce alt yazılı bir fragman yayına başladı. Video, WANIMA’nın şarkısı “GONG” için ön izlemeye yer veren yeni fragmanın İngilizce alt yazılı bir sürümüdür.

Film, 9 Ağustos’ta 20. yıl dönümünü kutlamak üzere Japonya’daki tiyatrolarda gösterime girecek. İlk 3 milyon sinema  izleyecisi One Piece Comic -Kan-Banpakumangan’ı alacak.

One Piece Stampede Konusu

Toei Animation filmin hikayesi için şu açıklamayı yaptı :

Korsanlar için  dünyanın en büyük festivali, korsanlar tarafından korsanlar için- Korsanlar Festivali. Luffy ve Hasır Şapka Ekibinin geri kalanı, Festivalin Efendisi olarak bilinen ev sahibi Buena Festa’dan davet aldı. Göz alıcı pavyonlarla dolu bir mekan ve En Kötü Nesillerden olanlar da dahil olmak üzere birçok korsan bulmaya geliyorlar. Burası elektrikli.

Naoto Takenaka, One Piece filminde üçüncü kez bir karaktere geri dönecek. Daha önce Takenaka, One Piece Film Strong World’de Shiki, One Piece Film Gold’da Double Down ve White Jack’i seslendirdi. Çinli şarkıcı ve model Ron Monroe ve YouTuber grup Fischer de filmde yer alacak. Fischer aynı zamanda geçen Ağustos ayında çıkarılan One Piece’in çıkışını ele alan  çapraz bir mangaya da sahip.

One Piece serisindeki en son anime filmi One Piece Film Gold, Temmuz 2016’da Japonya’da vizyona girmişti. Funimation, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sinema salonlarında Ocak 2017’de İngilizce dublajı ile gösterime girdi. Mayıs 2017’de -ray Disc.

One Piece için Japonya’da her yıl 2000-2009 yılları arasında  bir film vizyona girdi. 30 dakikalık One Piece 3D: Mugiwara Chase filmi Mart 2011’de vizyona girerken ve One Piece Film Z filmi Aralık 2012’de vizyona girmişti.

Toei Animation resmi Twitter hesabı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın