One Piece Hasır Şapka Tayfası Liseli Olursa ne olur? sorusuna noddle markası hoş bir reklam çalışması ile cevap vermiş. 2017’de, Cup Noodle, gençliklerinin zirvesinde nostaljik bir duygu uyandırmak için ünlü anime karakterlerini canlandıran bir dizi reklam filmi olan “Hungry Days” reklam kampanyasını başlattı. Manga sanatçısı Eisaku Kubonouchi (Chocolat, Carole ve Thuesday), Heidi, Girl of the Alps-san adlı Studio Ghibli’nin Kiki’sini yeniden tasarlamıştı. Önceki reklamlarda klasik kahramanları canlandırmayı tercih eden ramen şirketi bu sefer en son reklamı için popüler manga ve anime dizisi One Piece’i seçti.

Twitter yazısında “Aoharu, Futatabi” veya “Bleu Spring yeniden” belirli, genç bir melankoliye karşılık gelir. Cup Noodle henüz kampanya için bir site açmadı(hala Kizuna Ai kampanyasını yürütüyor).Bu yüzden detaylar az. Reklam Twitter’da gösterildiğinden beri, hayranlar videoyu yaklaşık 1 milyon kez izledi.

One Piece Hasır Şapka Tayfası Zoro Özel

Daha sonra 17 Mayıs’ta Cup Noodle, One Piece karakterlerini okul üniformasıyla satarak “Hungry Days” kampanyasında animasyonlu bir reklam yayınladı. Salı günü, Cup Noodle, Roronoa Zoro’nun lise günlerine kendo kulübünde odaklanan 30 saniyelik bir reklam filmi ile devam etti.

https://youtu.be/QZFvnrrgeHc

Zoro’nun lise günleri bol içerikli bir animasyon ile canlandırıldı. Diğer ikonik One Piece karakterleri de videoda kamera sonunda Luffy de dahil olmak üzere animasyonda tüm tayfa yer aldı.

Önceki “Aç Günler” kampanyası, kıyamet ortamına karşı romantik bir itirafla sona ermişti. Reklam kampanyasında, 2017 yılında özel ürünlerin satıldığı üç sergi gösterimi yapıldı. Sergilerden ikisi Japonya’da, diğeri ise Tayvan’da gerçekleşti.

Noddle şirketinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın