#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

One Piece Gakuen Spinoff Manga Saikyo Jump’da Yayınlanacak

One Piece Gakuen Spinoff Manga Saikyo Jump’da Yayınlanacak. Shueisha’nın V Jump dergisinin Eylül sayısı Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Eiichiro Oda’nın One Piece mangasının 2 Ağustos’ta Shueisha’nın Saikyo Jump dergisinde başlayacak olan One Piece Gakuen (One Piece Akademisi) adlı yeni bir manga çektiğini açıkladı. Sohei Koji Hasır Şapka tayfasınının akademik ortamda ki komedi maceralarını çizecek.

Sōhei Kōji geçmişte Saikyō Jump and Jump Giga için one shot manga çizmişti. Manga, akademik bir ortamda Straw Hat Crew karakterlerini içeren bir komedi dizisi olacak.

One Piece’in diğer spinoff mangalarından bir tanesi de Yoshikazu Amami’nin(Battle Spirits Burning Soul) Haziran 2018’de yine Saikyō Jump’da yayınlanan Chin Piece mangası.Diğer bir çalışma ise Semimaru Aburakōji’nin, geçtiğimiz Ağustos ayında Saikyō Jump’da YouTuber grup Fischer ile birlikte çalıştığı çapraz manga.Geçtiğimiz haziran yayınlanan Daiki Ihara’nın Koisuru One Piece (Loving One Piece) ve Nakamaru’nun Shounen Jump+’da başlattığı Gag manga olan One Piece Koby ni no Kobiyama: Urifutatsu Nagi no Ōhihō diğer spinoff serileri arasında.Oda, 19 Temmuz 1997 tarihinde Weekly Shonen Jump’da mangayı seri hale getirmeye başladı (sorun 22 Temmuz tarihli olmasına rağmen) ve Shueisha, 4 Temmuz’da Manga’nın 93. sayısını yayımladı.

Spinoff Manga Nedir ?

Yayınlanan bir manganın yan ürünü olan, orijinal medya yapımının içerisindeki bir ya da birkaç karakter üzerinde daha iyi yoğunlaşabilmek amacıyla oluşturulmuş mangalar için kullanılan terimdir.

Serinin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Azur Kral Kapak Foto

Azur Kral – Bölüm 30 – Mustafa Parvana ve Melek Kızıl

Azur Kral Kapak Foto

Azur Kral – Bölüm 31 – Ateş Elementi Bedensel Qi Dönüşümü