One Piece serisinin büyük fanlarından birisi olarak animenin yayın hayatına başlamasından beri 20 yıl geçmesi benim için ayrı hayranlık uyandıran bir detay. 20 yıl boyunca yarattığınız bir eserin ilgiyle takip edilmesi çok hayranlık uyandıracak ve eşine az rastlanır bir vaka.

Bu harika yapımın yayın hayatına başlamasının ardından 20 yıl geçmesi şerefine ayrı bir web sitesi açıldı. One Piece anime adaptasyonu 20 yıldır güçlü bir şekilde devam ediyor ve son zamanlarda yeni bir Japon web sitesi bu olayı işaretlemek için yükseldi. Anime tarihinin kronolojik bir tablosuna ek olarak, yirmi yıllık Eiichiro Oda’nın dizisini izleyebilmek için iki dakikalık bir video paylaşıldı.

Büyük ilgi gören iki video 20. yıl etkinlikleri için tek yapılan şey değil. One Piece 20. yıla özel One Piece Stampede adında 2019 yılının yaz aylarında 14. filmi yayınlanacak.

Bu hafta sonu Japonya, Jump Festa tarafından ele geçirildi ve yıllık etkinlik Oda’nın One Piece: Stampede hakkındaki düşüncelerini paylaştığını gördü. Sanatçı bu yılki kongrede taraftarlarla yazılı bir mesaj paylaştı ve Oda orada taraftarlara film hakkında çok belirsiz bir ipucu verildi :

00cf517b2b792758467070079d40d9c41545616154 full - one piece 20. Yıl dönümüne özel 2 video - figurex anime haber

One Piece Röporatjı

“Bu konuda çoktan başlamış olabilirsiniz, ancak 2019’da yeni bir film çekeceğiz! Başlık Stampede !! Güzel! Yakında görmek istiyorum! Ancak, filmin içeriği hakkında bilgi vermeme izin verilmedi, bu yüzden size bir ipucu vermek istiyorum. Sanatçı, “20. yıldönümü nedeniyle yaratabileceğimiz bir film” dedi.

“One Piece anime gelecek yıl 20. yıl dönümüne girmeden, personelin bu kadar eğlenceli bir film yapmasına izin vermem. “One Piece’i sonlandıracak mısın?” Diye soran birkaç toplantı sırasında personelle konuştum, ancak 2019’un [gösterinin] yıl dönümü yılı olacağı fikri nihayet kabul ettim. Filmi dört gözle bekleyin ve 20. yıl dönümünde eğlenin! ” diye cevap verdi.

Eiichiro Oda’nın One Piece’i ilk olarak 1997’de Shueisha’nın Weekly Shonen Jump’ında seri hale getirildi. O zamandan beri 80’den fazla cilt olarak toplandı ve Japonya’da birçok ciltte baskı rekoru kırdı. Manga, aynı çizgi roman için tek bir yazar tarafından yayınlanan en çok kopya için bir Guinness Dünya Rekoru kırdı ve 430 milyondan fazla kopya sattı, dünya çapında en çok satan manga serisi. Seri, 2018’de manga satışlarında bir numara oldu ve bu da büyük yeni girişlerin hayranlarını şaşırttı.

Kaynak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın