Anime Haber

Nanatsu no Taizai Kamigami no Gekirin Görseli Yayınlandı

maxresdefault 1 758x426 1

Nanatsu no Taizai Kamigami no Gekirin Görseli Yayınlandı. Nanatsu Taizai (Yedi Ölümcül Günah) anime a resmi web sitesi Perşembe  yeni Güz anime  2019 serisi Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin (Yedi Ölümcül Günah:) Tanrıların gazabı) bilgilerini güncelledi. Prodüksiyon şirketi VAP da ilk tanıtım videosunu yayınladı.

İlk iki bölüm için ön izleme etkinliği 22 Eylül’de Tokyo’daki Kanda Myoujin Salonunda gerçekleştirilecek. Seiyuu Yuki Kaji ve Misaki Kuno, etkinliğe bir konuşma gösterisi için katılacak.

Yayınlanan bilgilere göre set ekibi :

Pervane Ayarı: Kei Ajiki
Renk Tasarımı: Haruko Nobori (Drifters)
Sanat Yönetmeni: Yasutoshi Kawai (Sabagebu!)
Görüntü Yönetmeni: Takashi Aoki
Düzenleme: Megumi Uchida (Koushinryou II’ye Ookami)
Ses Yönetmeni: Chikako Yokota (Basilisk: Ouka Ninpouchou)
Üretim İşbirliği: Marvy Jack

Susumu Nishizawa (Hikaru no Go bölüm yönetmeni), yeni dizisini Studio Deen’de yönetiyor ve Rie Nishino’nun (Kakegurui animasyon direktörü) karakter tasarımlarını hazırlıyor. Rintarou Ikeda (Rokudenashi Majutsu Koushi – Akashic Records ) dizi kompozisyonu ile ilg,lenecek. Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto ve Takafumi Wada, önceki sezonlardan müzik bestecileri olarak geri dönüyor.

Nanatsu no Taizai Nakaba Suzuki’nin aynı adlı mangasının animeye uyarlaması ile Weekly Shounen dergisinde Ekim 2012 tarihinde yayın hayatına başladı.Kodansha serisinin 37 cildini 17 haziranda yayınladı. Manga bugüne kadar 30 milyon kopya sattı.

Nanatsu no Taizai Kamigami no Gekirin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts