Anime Haber

My Hero Academia Sezon 4 Tanıtım Videosu Yayınlanmış

https   hypebeast.com image 2019 06 my hero academia season 4 second trailer twtr

My Hero Academia Sezon 4 Tanıtım Videosu Yayınlanmış. İçinizden “Günaydın” nidaları yükselmiş olabilir 😀 Olur ki benim gibi kaçırmış olanlar için bir kez daha yazayım ben en iyisi dedim. My Hero Academia Sezon 4 Japonya’da 12 Ekim 2019 Cumartesi günü yayınlanacağı açıklandı.Yayınlanan son video :

My Hero Academia 4. Sezon da Bizi neler Bekliyor?

Geçtiğimiz ay My Hero Academia’nın 4. sezonunda çok fazla haber geldi. Sezonun Ekim ayında yayınlanacağına dair haberler gördük ve şimdi dördüncü sezonun fragmanı da yayınlanmış durumda. Animenin ikinci ve üçüncü sezonlarında olduğu gibi, My Hero Academia Sezon 4’ün de aynı şekilde devam etmesi ve 25 bölüm olarak yayınlanması bekleniyor. My Hero Academia’nın 4. sezonunda başlayacak olan bu yeni arc, Shie Hassakai olarak biliniyor. Şimdiye kadar gördüğümüz My Hero Academia’nin önceki tüm sezonlarını geçme potansiyeline sahip olduğundan, bu yeni sezon için My Hero Academia severler olarak hepimiz çok heyecanlıyız.

Dördüncü sezon tanıtım videosundan Shigaraki ve kötü ekibinin güç kazanmaya ve iyi adamları zor duruma düşürmeye devam edeceğini gösteriyor. Bildiğimiz kadarıyla, All Might’ın şu anda hiçbir özel gücü kalmadı ve oldukça güçsüz durumda. Bu durumu da bir kaç kötünün bildiğini biliyoruz. Dolayısıyla, beklendiği gibi, gelecek sezonda daha fazla sayıda kötü, kesin olarak ortaya çıkacak. Belki de bu sezon daha önce hiç olmadığı kadar kötü adam gösterilecek. 4. sezon da yoğun aksiyon sahnelerini de göreceğiz. Bu zamana kadar genç kahramanlarımız geçici lisansa sahipler ve artık gerçek dünyada kahramanlık görevlerini resmi olarak yapabiliyorlar. Tabi bu görevler söylendiği kadar basit olmayacaktır.

Bu sefer etrafta bir tesiste eğitim almayacaklar. Tüm tehditler gerçek olacak. Bakugo, Midoriya, Shouto gibi bazı kahramanların daha önce gerçek tehditlerle karşı karşıya kalmasına rağmen, bu durum bundan farklı olacak çünkü bu sefer omuzlarında oturan büyük bir sorumluluk var ve geçmişte olduğu gibi umursamaz davranamazlar.Bu genç kahramanların gelişimi için bu çok önemli bir zaman. Midoriya’nın tuhaflığını daha önce onu hiç kullanmadığımızı gördüğü şekilde kullandığını göreceğimizi düşünüyorum.

Büyük Üçlüden Mirio Togata

My Hero Academia’nın üçüncü sezonu U.A. En güçlü öğrencilerinden birisi olan Mirio Togata ile ilgili özellikle güçlü bir izlenim bıraktı. Mirio ayrıca Midoriya’nın şirkete geleceğini ve görevlerinin büyük Pro-Hero’larla stajyerlik yapacağını duyurdu. My Hero Academia’nın “Staj Arkı”, mangada şu ana kadar yayınlanan en uzun arc olarak biliniyor. Bu yüzden dördüncü sezonun büyük bölümünü alacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Dördüncü sezon ayrıca, All Might’ın eski yardımcısı, Nighteye ve yeni düşman Overhoul (Jump Festa’nın dördüncü sezonuyla ilgili yayınladığı kısa tanıtım videosunda) gibi hem kahraman hem de kötü adam bölümlerinden yeni ve güçlü karakterlerin animeye katılacağını gösteriyor.

 

My Hero Academia 4. sezon fragmanında düşüncelerinizin neler olduğunu aşağıdaki yorum bölümünde belirtiniz. Bu yeni sezonun taraftarların beklentilerini karşılayıp karşılamadığını hepimiz göreceğiz.

Animenin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts