My Hero Academia Hollywood Live-Action Geliyor. Boku No Hero Academia Live-Action uyarlamasının yapılacağı, çarşamba günü içinde açıklandı. Daha fazla My Hero Academia Anime haberleri için tıklayabilirsiniz

My Hero Academia Hollywood Live-Action Geliyor

Serinin japonca ismi Boku No Hero Academia olarak geçmektedir.

Kohei Horikoshi’nin hit manga’sının uyarlanması, Godzilla ve Detective Pikachu’nun Hollywood versiyonunun arkasındaki efsane isimler tarafından üretilecek. Yapımcılar Alex Garcia ve Jay Ashenfelter, Hollywood’un sonundaki filmden sorumlular. Japon tarafında ise My Hero Academia’nın arkasındaki yayıncı Shueisha’dan Ryosuke Yoritomi bulunuyor .

Serinin konusu şöyledir;

Çocukluğunda arkadaşları tarafından sürekli olarak zorbalık gören Midoriya Izuku’nun hiçbir gücü yoktur. Çocukluk yaşlarında herkesin  özel yetenekleri yavaş yavaş ortaya çıkarken, All Might’ın büyük bir fanı olan Midoriya’nın güçleri hiç uyanmamıştır. Bu duruma üzülse bile asla peşini bırakmayan Midoriya, bir gün All Might ile karşılaşır ve kaderi değişir. Midoriya’nın İdolü olan All Might adlı birinci sınıf kahramanın yardımı ile engelleri yıkıp gerçek bir kahraman olabilecek midir?

Animesi şuanda 3 sezon olarak yayınlanmıştır. 4. Sezon için yeni haberlerde mevcut.

Boku No Hero Academia animesinin tanıtım yazısı için tıklayabilirsiniz.


My Hero Academia Hollywood Live-Action Geliyor haberimizde bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın