My Hero Academia : Heros Rising Filmi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı.Boku no Hero Academia Filminin resmi web sitesi Horhei Horikoshi’nin My Hero Academia mangasına dayanan yeni anime filmi için yeni bir fragman yayınlamaya başladı. Tanıtım videosu, filmin kötü adamı Nine’i ön plana çıkarıyor ve filmin ekibini açıklıyor.Film 20 Aralık’ta Japonya’da vizyona girecek.

Kenji Nagasaki ve Yousuke Kuroda, diziden ve önceki filmden sırasıyla yönetmen ve senaryo yazarı olarak tekrar dönüyorlar.. Yoshihiko Umakoshi karakterleri tasarlamak için geri dönüyor ve Yuuki Hayashi bir kez daha musi’yi besliyor. BONES filmin yapımcılığını üstleniyor.

Horikoshi daha önce, “üçüncü bir film olmayacak.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.İkinci filmin My Hero Academia için bir çeşit final olarak tanımlanabileceğini açıkladı.Çünkü filmin hikayesi manganın son savaşında kullanmak istediği kavramlardan birini kullanıyor. Bu nedenle, ikinci filmin birinciden bile daha “Plus Ultra” olacağını ilan etti.

Bir önceki My Hero Academia: Two Heros filminde olduğu gibi  Horikoshi, filmin genel kontrolünü üstlenecek ve orijinal karakter tasarımlarını üstlenecek. My Hero Academia : Two Heros  Ağustos 2018’de Japonya’da vizyona girdi .Açılış haftasında 4. sıraya yükselerekiçin ilk üç gününde 500.320.000 yen (yaklaşık 4.49 milyon ABD doları) kazandı. Film o zamandan beri Japon gişede 1.64 milyar yen (yaklaşık 14.47 milyon ABD Doları) kazanmıştır.

Funimation ve TOHO, Temmuz 2018’de Anime Expo’da İngilizce alt yazılı bir film dünya prömiyerine ev sahipliği yaptı. Temmuz 2018’de Los Angeles’ta filmin İngilizce dublaj versiyonunda kırmızı halı prömiyeri vardı. Funimation daha sonra geçen Eylül ve Ekim aylarında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da gösterildi. Film, tiyatrosu boyunca ABD ve Kanada’da 5.768.366 ABD doları kazandı ve tüm zamanların en yüksek hasılatı olan yerli anime filmi oldu.

Filmin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın