Genel

My Hero Academia Animesi İçin Yeni Haberler!!

Adsiz tasarim 5

Öncelikle selamlar, bu hafta sonu da evlerine kapanmış ve deli dolu anime izleyen anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlerle birlikte “Shounen Jump” dergisinin en sevileni ve son dönemlerde yayınladıkları yeni manga bölümleriyle gündemde olan My Hero Academia animesinin yeni sezonu ve gizemli bir şekilde gelen üçüncü bir film haberleri ile karşı karşıyayız. Bakalım bizleri bu sefer ne bekliyor!

My Hero Academia Animesinin Yeni Sezonu!


 


 

4. Sezonun bitiminden sonra tüm hayranları yeni bir sezonun heyecanı ile tutuşurken Horikoshi, hiç bekletmeden yeni bir sezonun olacağına duyurdu. Kısa bir bekleyişin ardından My Hero Academia 5. Sezon için ilk fragmanı yayınlandı!

Eskisini aratmayan ve kısa fragman sayesinde az da olsa sezonun temasını öğrendik. Bu sezonda bizleri 1-A sınıfı ve 1-B sınıfının yapmış olduğu kıyasıya mücadele dolu antrenman maçı yer alacak!..


 


 

Cumartesi günü yapılan Jump Festa 2021 etkinliği sırasında yapılan sunumda My Hero Academia 5. Sezon için yeni bir fragmanda daha yayınlandı!
Bununla birlikte aynı zamanda animenin 2021 Bahar ayından geleceğini biliyorduk fakat kesin bir tarih verilmemişti. Ama yapılan sunumda fragmanla beraber animenin 27 Mart 2021 Cumartesi günü ilk bölümü ile bizlerle olacağını duyurdu!

Yeni yılda yine PLUS ULTRA! demeye hazır olun! Çünkü manga okurlarına göre bu sezon en az 2. sezon kadar keyifli ve harika olacak!

My Hero Academia Animesi İçin Yeni Film Mi?

Evet sizler de şaşırdınız dimi. Horikoshi yine yaptı yapacağını, kısa bir zaman önce animenin ikinci filmi olan My Hero Academia: Heroes Rising çıktıktan sonra ilk filmden çok daha fazla iyi görüş alan film 30 milyon dolar gişe yaparak büyük bir başarıya imza attı. Ama Horikoshi bu filmden sonra başka bir daha gelmeyeceğini açıkladı ve bu da hayranlarını yasa boğdu.


 


 

Ama bir gün My Hero Academia animesinin resmi sitesinde bir resim paylaşıldı! Resim sadece Bakugo‘nun yeni kostümlü hali ve “HE WİLL ME” yazısından başka bir şey değildi. İlk seferde hayranlar buna pek bir anlam veremese de resim yayınlanmasından kısa bir süre sonra bu sefer başka bir görsel yayınlandı!

Bu sefer Midoriya‘nın yeni ve tıpkı Bakugo’nun yeni kostümüne benzeyen kostümlü hali vardı. Bu seferki yazıda ise “ET THE THREE MU” yazıyordu. Hayranlar bu görselden sonra yeni filmin geleceğini anlamışlardı ama asıl kafa karıştıran yönü ise yazıda “Three(üç)” yazısıydı. Herkes heyecanla yeni görseli beklerken birçok teoriler üretmeye başlamıştı.
Ta ki son resim gelene kadar. Bu seferki ise herkesin sevgilisi Shoto‘nun yeni kostümlü haliydi! Onun yazısı ise “SKETEERS”. Artık yazılar bir anlam kazanmaya başlamıştı. Eğer üç resmi de doğru sırada birleştirirseniz ortaya dev bir poster çıkıyordu. Ve yazı ise HE WILL MEET “THE THREE MUSKETEERS”. “() üç silahşorle tanışacak”. Anlamına genel bir yazı meydana geliyor.


 


 

My Hero Academia yeni filmi için elimizde daha fazla bir bilgi olmamakla birlikte herkes şu bahsedilen “He” kim onun için hayranlar çoktan teoriler yapmaya başladılar bile!
Çünkü bu filmin gelişiyle beraber hem anime izleyicisi hem de manga okuru heyecanlı…
Bakalım Horikoshi bizleri bu sefer nasıl şaşırtacak, bunu hep beraber yeni gelecek olan filmle görüyor olacağız! Bu filmin boş rollerini posterde de gördüğümüz gibi Bakugo, Midoriya ve Shoto yer alacak…

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın