Öncelikle selamlar, bu korona dönemi kendini eve kapatan anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere güzel haberlerim var! Eğlenceli kişiliği ile kendi hayal dünyasında yaşayan Josee ve genç bir üniversite öğrencisi olan Tsuneo’nun hikayesini anlatan Josee, the Tiger and the Fish anime filmi için yeni haberler var!..

Fiziksel engele sahip olan ve tekerli sandalyesi olmadan yürüyemeyen Josee ve üniversite öğrencisi olan Tsuneo’in arasında geçen tatlı ve bir o kadar da eğlenceli bir ilişkiyi konu alan film, Bones stüdyosu (FullMetal Alchemist: Brotherhood, Boku no My Hero Academia, Soul Eater, Mob Psycho 100…) yapımcılığını üstleniyor olacak.

Resim 2020 12 18 181010 - josee, the tiger and the fish filminin fragmanı yayınlandı! - figurex genel
Josee, the Tiger and the Fish Filminin Fragmanı Yayınlandı! 3

 

Filmin yönetmeni, kendilerini daha çok Noragami animesinden hatırladığımız Kotaro Tamura olacak.
 Kısa bir zaman önce Osaka Metro’sunu ve içinde yaşanan tren sahneleri ile harika bir fragmanla görsel bir şölen izlemiştik. “Ao no Watz” şarkısıyla eşlik ettiğimiz bu fragmana gelin hep birlikte bakalım.


 

https://youtu.be/N5ElDqUpvoI

 

Filmin fragmanında da gördüğümüz gibi aslında engellerin bir sınır olmadığı ve keşfetmek için her zaman bir yol olduğunu Josee karakteri ile gösterecek olan bu yapım 25 Aralık’ta bizlerle birlikte olacak!


 

Josee the tiger and the fish anime 2 - josee, the tiger and the fish filminin fragmanı yayınlandı! - figurex genel
Josee, the Tiger and the Fish Filminin Fragmanı Yayınlandı! 4

 

Son sözlere gelmeden önce Josee, the Tiger and the Fish, bizlere neler anlatacak biraz ona bakalım.

Josee the Tiger and the Fish Filminin Konusu

Sevgi ve dostlukla birlikte bağlı olan hikayede yer alan iki karakter: Bir yanda bedensel engelleri yüzünden yürüyemeyen Josee, kendi hayal dünyasında yaşayan tatlı bir kızdır. Diğer yanda ise genç bir üniversite öğrencisi olan Tsuneo.
 Günün birinde tesadüfen tanışmaları sonucu bir dostluğun veya bundan daha öte bir ilişkinin doğuşu oldu. Beraber dış dünyayı keşfetmek isteyen bu ikili için eğlence daha yeni başladı…

 Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın