Anime Haber

Mamoru Miyano, Hanzawa Naoki Live Action Kadrosuna katıldı

EaBgRBAX0AEdnWO

Mamoru Miyano, Hanzawa Naoki Live Action Kadrosuna katıldı.Öncelikle seslendirmen hakkında bilgi ile başlayalım.

Doğum Günü: 8 Haziran 1983
Web sitesi: http://miyanomamoru.com/
Üye Favorileri: 69,775
Memleketi: Saitama, Japonya
Boy:182 cm
Ağırlık: 70 kg
Kan grubu: B
Hobiler: şarkı söylemek, futbol
Beceriler: mızıka, arp

Mamoru Miyano, Kida Masaomi (Durarara !!), Setsuna F Seiei (Mobile Suit Gundam 00) ve Hakugen Rikuson (Koutetsu Sangokushi) başrolleriyle İkinci Seiyuu Ödülleri’nde En İyi Seslendirme Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 2008’in sonlarında evlendi; Açıklanmasından 2-3 ay sonra oğulları doğdu.

Seslendirme sanatçısı Mamoru Miyano (Death Note’dan Light Yagami, Mobile Suit Gundam 00’dan Setsuna) Hanzawa Naoki’nin devam filmi olan live action kadrosuna katılıyor. Miyano, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı’nda Menkul Kıymetler ve Borsa Gözetim Komisyonu’nun müfettişi Furuya’yı oynayacak.

2013 live action Hanzawa Naoki serisinin devamı 19 Temmuz’da saat 21: 00’de TBS ve iştiraklerinde gösterildi. Drama dizisi Jun Ikeido’nun Hanzawa Naoki romanlarını uyarlandı ve Tokyo Chuo Bank’ta çalışan ana karakter Naoki Hanzawa’yı (Masato Sakai ) oynuyor.

Miyano, Death Note (Light Yagami), Mobile Suit Gundam 00 (Setsuna), Ouran High School Host Club (Tamaki), Free gibi sayısız animeye sesini verdi! (Rin), Hunter x Hunter (Chrollo), Steins; Gate (Okabe), Fire Force (Shinmon Benimaru) ve PERSONA 5 the Animation (Ryuji). Furuya, Ainosuke Kataoka’nın canlandırdığı Shunichi Kurosaki’nin alt üyesidir. Miyano, 2013 yapımı canlı aksiyon dizisinin devamı olarak menkul kıymet müfettişliğini oynuyor

Miyano ayrıca anime için Free de dahil olmak üzere tema şarkıları yaptı! – Iwatobi Yüzme Kulübü, Cardfight !! Öncü G, Ahiru no Sora ve In / Spectre.

Daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın