Anime Haber

Kuma Kuma Kuma Bear Animesi Yeni Fragmanı İle Sizlerle!

maxresdefault 2 3

Herkese merhaba! Evlerinde yeni anime haberleri bekleyen anime aşıkları sizler de hoş geldiniz. Bugün sizlere harika ve bir o kadar da tatlı mı tatlı yeni bir anime haberi ile karşınızdayım. Eğer tüm şirinliğe ve komediye hazırsanız işte karşınızda… Kuma Kuma Kuma Bear!

Kuma Kuma Kuma Bear, Kumanano tarafından yazılmış ve 029 tarafından da resmedilmiş bu yapım isekai fantastik ve biraz daha roman serisine dayanan bu anime yoğun istek üzerine televizyonuna taşınıyor.

Yakın bir tarihte de bu sevimli ama bir o kadar da güçlü olan ayı kostümlü karakterimizin VRMMORPG dünyasındaki maceralarını konu ediniyor.

Peki bunlardan bahsettik ama bu anime bizlere neler anlatacak? veya mangada olaylar nasıl işledi?
Orijinal Kuma Kuma Kuma Bear romanları Japonya’da “Shufu” tarafında Seikatsu-sha’ya yayımlandı. Ve seri Japonya’da büyük bir ilgi topladıktan sonra Batı’da okunması için biraz oynamalar yapıldı. İngilizce versiyonu da hikayeyi şöyle anlatan “Seven Seas Entertainment” tarafından yayınlandı. İşte o örnek:

– On beş yaşında olan Yuna, okula gitmek dışında evden pek fazla dışarıya çıkmayan bir kızdır. Genellikle evinde kalıp en sevdiği VRMMO oyunu ile vakitlerini geçirir. Bir gün oyuna garip bir güncelleme sonucu, giyen kişiye aşırı derecede güçlü yetenekler veren bir ayı kostümü Yuna’ya verilir.
Kıyafet dayanılmaz derecede güçlü ve bir o kadar da sevimli olsa da onun içinde diyarda gezinmek çok utanç verici. Ama birdenbire kendini oyunun içinde bulan Yuna, kendisini canavarlarla ve sihirle gerçekten yüzleşirken bulur. Ve bundan sonra istemese de o ayı kostümü onun en güçlü silahı olur!..

 Kuma Kuma Kuma Bear’ın kısaca hikayesi böyleydi. Eh, tabi sizin de çok iyi bildiğiniz gibi anime sadece konusu ile güzel değildir. Aynı zamanda o animeye can veren, ona farklı bir açıdan gösteren bir ekip de var. Gelin hep beraber o ekibe bir göz atalım:

Animenin başında ilk göreceğimiz isim Yuu Nobuta(Kendisini en iyi Code Geass animesinden biliriz.) bu animede ise kendileri yönetmen koltuğuna oturmuştur. Arkasında mangayı renk ve hareket veren stüdyo “EMT Squared” kendilerini (Renai Boukun, Assassins Pride ve Kuma Miko) gibi animelerden tanıyoruz.

Kendileri şirinlik ve eğlenceli animeler konusunda güzel işler çıkardıkları için bence bu yapımdan da güzel bir şekilde sonuç vereceklerdir.
Bu arada anime ilk olarak Japonya’da 07 Ekim 2020, saat 21.00 zaman aralığında her Çarşamba yayına girecektir.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın