Anime Haber

Kingdom Live Action Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

kingdom live action 1138252 1280x0

Kingdom Live Action için yeni bir tanıtım videosu yayınlanmaya başladı. Video, Shin ve Ei Sei arasındaki buluşmayı vurgulamaktadır.

Aşağıdaki görselde ki büyük metin “Her şeyi geri al” yazıyor. Alttaki küçük metin, “Bir rüya uğruna” anlamına geliyor.

Shinsuke Satō (live-action Gantz, Death Note Light up the NEW world, Bleach) filmi yönetiyor. Film 19 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.

Kento Yamazaki, Shin (Xin) olarak karşımıza gelecek.  Diğer oyuncular şunları içerir:

Ryō Yoshizawa – Ei Sei (Yin Zheng)
Masami Nagasawa – Yō Tanwa (Yang Duan He)
Kanna Hashimoto – Ka Ryō Ten (He Liao Diao)
Takao Osawa – Ō Ki (Wang Qi)
Kanata Hongō – Sei Kyō (Cheng Jiao)
Shinnosuke Mitsushima – Heki (Bi)
Masahiro Takashima – Shō Bun Kun (Chang Wen Jun)
Jun Kaname – Tō (Teng)

Kingdom Live Action Konusu

Hara’nın tarihsel mangası, köle çocuğu Xin ve onun Qin durumu için büyük bir general olma hayali etrafında toplanıyor. Xin, Çin’i birleştirme isteğini paylaşan genç Qin kralı Ying Zheng’a, devlet içinde iktidara yükselmesine yardımcı oluyor. Xin, Yedi Savaşan Devleti yenebilen bir ordunun üstün komutanı olmak için elinden geleni yapar.

Shueisha’nın Weekly Young Jump dergisinde 2006’da rekor kıran manga lansmanı yapıldı. Shueisha,19 Ekim’de yayınladı. Hara, 100 ciltlik bir yazmayı düşündüğünü söyledi. 2012’de prömiyer bir televizyon uyarlaması ve 2013’te prömiyer bir sezon düzenlenmiştir. Animasyon, Kuzey Amerika’da diziyi yayınladı ve 2016’da hem DVD’de hem de anime yaptı.

Manga daha önce manga’nın 10. yıl dönümünü 2016’da kutlamak için Yamazaki’nin oynadığı üç dakikalık kısa süreli bir live actiona ilham kaynağı oldu.

Resmi Youtube kanalı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın