Selam millet. Bu seferki yazımda yeni manga tanıtımında ziyade tanıtılan mangaların gelen yeni bölümleri üzerine konuşmak istiyorum. Bunun en büyük nedeni ise Noblesse.

Not: Hardcore “SPOİLER” mevcuttur.

(Görsellere büyültmek için tıklayınız.)

3

 

Bu resimle başlamamın sebebi spoiler uyarısını görünce çıkmak isteyen arkadaşlar olursa diye. Zaten son bölümlerde de bilindiği üzere  Lukedonia’da sadece 3 klan reisi bulunmasından faydalanarak saldıran grup bunlar. İçlerinde 3 eski klan reisi ve 3 kurt adam var. Fakat resimde 3. kurtadamı görememiş olabilirsiniz. Bunun nedeni ise favori 2 karakterimden biri olan adamın dibi Rajak Kertia’nın en hızlı kurt adamı harcamış olmasıdır.

1

Bu resme bakarak ilk resimde ki sitemimi anlamışsınızdır. Teke tekte devrilmeyen Rajak farklı şekillerde 3 4 kişinin birlikte saldırması sonucu ebedi istirahate yatmak durumunda kaldı. Kesinlikle sinirlerimi altüst eden bir bölümdü sürekli bir çıkar yol aradım fakat bölüm bitmeden Kertia Klan Reisi yaşamının sonuna gelmişti bile…

Son olarak Kertia klanı yeni reisi Rael’in tamamlanmış ruh silahına değinelim. Çok güçlü bir karakter olduğunu düşünüyordum ki ruh silahının tamamlanmasıyla uyanışıda tamamlanmış oldu. Tabir caizse yorgun halinde bile vurduğu yumruklar başka bir klan reisinin kolunu uyuşturabilecek düzeydeki Kertia klanı güçten ziyade hıza dayalı bir klandır.

Not: 372’den 374’e kadar olan bölümlere değinmeye çalıştım.

2

 

05

Bir diğer seri olaraksa Black Clover’ı ele almayı uygun gördüm. “Sakince çıldır.” bu söz bölüme noktayı koyuyor zaten. Eğer ki okumadıysanız beklememeniz gereken bir bölüm. Aksiyonun bol konu ilerlemesinin yavaş olduğu bir bölümdü gerçi ya neyse :). Gelecek bölümlerde savaş sahnelerinden ziyade karakter tanıtımına yönelik bölümler gelecek gibi düşünüyorum ama bakalım neler olacak.

07

Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Katıldığınız katılmadığınız yerleri yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim :).

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın