Anime Haber

KAGUYA-SAMA: LOVE IS WAR Animesi İçin Yeni Sezon mu?!!

Adsiz tasarim

Uzun bir aradan sonra yeniden kavuştuk anime aşıkları. Bir takım tuhaf okul olayları yüzünden yazılarıma ara vermek zorunda kalmıştım ve böylelikle de sizleri yalnız bıraktım. Bunun için sizlerden özür dilerim.
Neyse bu kadar üzüntülere gerek yok sonuçta buraya bunun için gelmediniz. Bugünkü konumuz çıktığı ilk günden beri birçoğumuzun kalbinde taht kurmuş olan Kaguya-sama: Love is War bizleri şaşırmaya devam ediyor.


Savaşlar nerede bitmiş ki böylesine sevimli karakterlere sahip olan Kaguya-sama: Love is War bitsin. Öyle değil mi? Kesinlikle hayır. Yayınladığı günden bu yana birçok ilgiyi üzerinde toplayan bu yapımın hayranları için iki yeni haberlerimiz var!

Öncelikle anime bittiği için üzülen anime aşıkları, silin şu göz yaşlarınızı sizlere bir haberim var. Bu anime için yapılan bir etkinlikte yapımcılar tarafından onaylanmış olarak bizleri yeni bir sezon bekliyor. Evet, Kaguya-sama: Love is War animesi için 3. sezon yolda… 

Bu gelecek yeni sezon hakkında elimizde pek bir bilgi olmasa da bu yeni filizlenmeye başlayan aşk tohumları için daha yolun başındayız gibi… Sizce bu yeni sezonla Miyuki Shirogane ve Kaguya Shinomiya arasında daha neler olabilir ki.

İkinci güzel habere gelmeden önce biraz dinlenmek en iyisi. Çünkü aramızda hala bu anime hakkında bilgisi olmayan anime aşıkları var gibi duruyor. Gelin isterseniz şu animenin konusu bir de benden dinleyin.

Kaguya-sama: Love is War Konusu

İkisi de birbirinden zeki, elit. Peki acaba bu aşk savaşında kaybeden kim olacak? İşte olayların böyle ilerlediği lüks ve prestijin en üst seviyede olduğu bir okulda en tepede olan iki dahi, Kaguya Shinomiya ve Miyuki Shirogane.
Yalnızlık mı yoksa mutluluk mu? Ya da gurur mu yoksa dürüstlük mü? Siz hangisini seçersiniz orasını bilemem ama bu ikilinin arasında bu sorular büyük bir savaşın kıvılcımları olmak üzeredir…

Hikayesini de öğrendiğimize göre, artık bilmeyenler de saklandığı yerlerden çıkarsa ikinci habere geçiyorum.
Son olarak ise Kaguya-sama: Love is War animesi için gözlerimiz çok uzağa bakmasın çünkü yakın bir tarihte OVA’sı ile bizleri karşılamış olacak. Evet ikinci güzel haber buydu… Çok duygulandınız öyle değil mi?

Şaka bir yana… Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın