Oyun Haberleri

Just Cause 3 PS4 yüklenme hataları keşfedildi

Just Cause 3 daha 1-2 gün önce her ülkede yayına çıktı. Oyun herhangi bir büyük sorunla karşılaşmamış olsa da konsollar arasında yayılmış daha düzeltilememiş hatalar bulunuyor. Avalanche (Oyun yapımcısı) oyun hakkında daha fazla bilgi toplayarak bir ek paket veya yeni bir yama getirecekleri kesinleşmiş olsa da tam olarak tarih belli değil. Bir kaç arkadaş sağolsun oturup oyunun PS4 versiyonu üzerinde saatlerini harcayıp bu sorunların çözülmesine yardımcı oluyorlar.

Just Cause 3 Ps4 versiyonlarında oyun bulma süresi neredeyse 20 saniye sonra açılmasına güzel ve kısa bir çözüm bulmuşlar. Oyun biraz yavaş yüklendiği anda konsolunuzdaki PS tuşuna basıyorsunuz ve neredeyse anında oyuna bağlanıyorsunuz işte bu kadar kolay fakat bu sorunun hala çözümü bekleniyor ve diğer konsol ve Pc lerde nasıl çözüleceği bir sır.

Just Cause 3 bilenler bilir açık bir dünyaya sahip olduğundan dolayı oyun sırlar ve paskalya yumurtaları ile dolu . Geçen hafta yeni paskalya yumurtaları keşfedildi bu sırra kadem basmış olan yumurta size ortalıkta Pogo sopası ile gezinmenizi sağlıyor çok eğlenceli olsa gerek.

Just Cause 3 her konsol ve her ülkede mevcut şekilde oynanabiliyor iyi oyunlar arkadaşlar.

 

Related Posts

Bir cevap yazın