Jujutsu Kaisen Tanıtım Videosu Yayınlandı. Gege Akutami’nin Jujutsu Kaisen mangasının televizyon animesi için resmi web sitesi, animenin ikinci tanıtım videosunu Cuma günü yayınladı.

Seri 2 Ekim’de gösterime girecek ve Crunchyroll, animeyi Japonya’da yayınlanırken Asya dışında da yayınlayacak.

Anime yıldızları:

Junya Enoki, Yūji Itadori olarak
Yūma Uchida, Megumi Fushiguro olarak
Nobara Kugisaki olarak Asami Seto
Yūichi Nakamura, Satoru Gojō olarak
Junichi Suwabe, Sukuna Ryōmen olarak
Mikako Komatsu Maki Zenin olarak
Kouki Uchiyama asa Inumaki
Tomokazu Seki Panda olarak karşımıza geliyor.

Jujutsu Kaisen Konusu

Zorluk, pişmanlık, utanç: İnsanların hissettiği olumsuz duygular, günlük hayatımızda gizlenen Lanetler haline gelir. Lanetler, insanları korkunç bir talihsizliğe ve hatta ölüme götürme yeteneğine sahip, dünya çapında yaygınlaşır. Dahası, Lanetler ancak başka bir Lanet tarafından kovulabilir. Itadori Yuji, tamamen sıradan bir lise hayatı yaşamasına rağmen, muazzam fiziksel güce sahip bir çocuktur. Bir gün Lanet’in saldırısına uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için Çift Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve Laneti kendi ruhuna alır. O andan itibaren, Çift Yüzlü Spectre ile bir bedeni paylaşır. En güçlü büyücüler Gojo Satoru tarafından yönlendirilen Itadori, Lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Metropolitan Sihirbazlık Teknik Lisesi’ne kabul edilir … ve böylece bir Laneti kovmak için bir Lanete dönüşen bir çocuğun kahramanca hikayesini başlatır. Asla geri dönemeyeceği bir hayat.

Eve açılış tema şarkısı “Kaikai Kitan” ı seslendiriyor ve Ali bitiş şarkısı “Lost in Paradise feat. AKLO” yu seslendiriyor.

Anime, Ekim ayında MBS, TBS ve bağlı kuruluşlarında “Süper Animeizm” bloğunda prömiyer yapacak ve Cuma günleri 25: 25’te (geçerli olarak, Cumartesi günleri 01: 25’te) yayınlanacak.

Viz Media, manganın ilk üç bölümünü Jump Start girişiminin bir parçası olarak Japonya ile aynı anda İngilizce olarak yayınladı. Viz, Aralık 2018’de yeni Shonen Jump modeline geçtiğinde, şirket manganın yeni bölümlerini dijital olarak yayınlamaya başladı. Shueisha ayrıca mangayı MANGA Plus web sitesinde yayınlıyor.

Akutami, Mart 2018’de Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinde mangayı başlattı.

Daha fazla haber için Buraya ve resmi web sitesine ulaşmak için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın