Haikyuu sezon 4 Tanıtım Videosu Yayınlandı.”Haikyu !! Hi no Zenjitsu-Sai” etkinliği Pazar günü Haikyu’nun dördüncü sezonunu duyurdu! Televizyon animesi Ocak 2020’de MBS’deki Süper Animeizm zaman çizelgesinde gösterilecek. Etkinlik ayrıca Kazuyuki Okitsu’nun Suguru Daishō oynayacağını duyurdu.

Production  IG’nin Furudate’in voleybol mangasının ilk televizyon anime uyarlaması Nisan 2014’te gerçekleştirdi. Animenin ikinci sezonu Ekim 2015’te, üçüncü sezon ise Ekim 2016’da gösterime girdi. Crunchyroll Japonya’da ve Sentai’de yayınlandıkları sırada her üç sezonu da yayınladılar. Filmworks üç sezonun da lisansını aldı. Sentai Filmworks, animenin ilk sezonunu 2015’te DVD ve Blu-ray Disc’te yayınladı. Ardından Kasım 2017’de yine İngilizce bir dublajla yayınladı. Şirket, ikinci sezonu 16 Ocak 2018’de ev videosunda yayınladı.

Haikyu anime kv - haikyuu sezon 4 tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

Crunchyroll ayrıca Aralık ayı için derleme filmler olan Haikyu!! The Movie: Talent and Sense ve  Haikyu!! The Movie: Battle of Concepts reklamını yaymaya başladı.Her iki film de Japonya’da Eylül 2017’de açıldı. Hajimari ve Gekijō-ban Haikyu yasağı !! Shōsha to Haisha, 2015 yılında Japonya’da prömiyer yaptı.

Haruichi Furudate, 2011’de orijinal mangayı başlattı. Viz Media mangayı dijital olarak ve baskıda yayınlıyor ve şu anda mangayı dijital olarak Japonca sürümüyle aynı anda yayınlıyor. Manga ayrıca bir dizi sahne oyununa da ilham verdi. Yedinci etap oyunu Nisan-Mayıs 2019’da başladı ve bu sonbaharda yeni bir sayfa çıktı.

Haikyuu 4. sezon resmi Twitter hesabı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın