Oyun Haberleri

Guitar Hero’nun En Zor Şarkıları Geri Döndü

Guitar Hero 3, çıktığı vakitki eşsiz oynanışı ve oyun yapısıyla her türden oyuncu aracılığıyla sevilmiş ve sık sık oynanmıştı. Şuan online oynanışı da istikrarlı olmadığı için insanlar sık sık şarkıları en zorda çalmayı deneyip meydana mükemmel performanslar çıkarmaya çalıştı.

Guitar Hero 3‘ü aylarca oynadıysanız oyunun en zor şarkısı olarak kabul edilen DragonForce‘un Through the Fire and Flames parçasının namından haberiniz vardır. Çok çabuk ve farklı rifflere sahip olan bu parçayı en zor modda çalmak şu yaşamda yapabileceğiniz en çetrefilli şeylerden birisiydi. Bu zor ve güzel şarkı bitiminde Guitar Hero Live‘a da konuk oluyor. Önce oyunun yayın kanallarından birisinde çalınacak olan şarkı, daha sonra normal bir şarkı olarak kütüphanedeki yerini alacak. Şarkının Guitar Hero 3 ile aynı derecede mi yoksa daha kolay veya daha mı zor olacağı henüz belli değil ama zorluğu bozmazlar ve orijinalliğini korurlarsa çok iyi bir adım atmış olacaklar. Şarkının çalınacağı kanala şu anda ulaşabilirsiniz.

Guitar Hero'nun En Zor Şarkıları Geri Döndü

Activision‘un izahına göre Through the Fire and Flames‘in yanı sıra diğer birden çok zor şarkı da oyuna eklenecekmiş. Bu şarkılar: Alter Bridge-Cry of Achilles Megadeth-Hangar 18 Lamb of God-Ghost Walking Trivium-Strife Özellikle Hangar 18 biz oyuncuları bir daha zorlayacak yegane şarkılardan birisi olacak gibi görünüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın