Anime Haber

Golden Kamuy 2. Sezon Görseli Yayınlandı

3e124e0568317e3b848aea0d40abb2e9

Golden Kamuy animesini daha önce izlemiş miydiniz? Anime için 2. sezon yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı. İkinci sezon için bir görsel yayınlandı.

İkinci sezon 8 Ekim’de yayın hayatına başlayacak. İlk sezon 9 Nisan’da yayınlanmıştı. İkinci sezon için katılan yeni oyuncular arasında Yasuku Edogai gibi Yūma Uchida ve İkinci Teğmen Koito olarak Katsuyuki Konishi sayılabilir.Sayuri ve MY FIRST STORY grubunun açılış teması “Reimei” de işbirliği yapıyor. Müzik grubu doğu gençliği “Tokeidai no Kane” (The Clock Tower’s Bell) adlı son tema müziğini gerçekleştiriyor.

Golden Kamuy Konusu

Japonya’nın uzak kuzey toprakları olan Hokkaido’da Sugimoto, Meiji döneminin Rus-Japon savaşını atlattı.Savaş sırasında “Ölümsüz” Sugimoto “lakaplı olarak, şimdi onun ölen ölen yoldaşının dul eşini savaştan kurtarma ümidiyle altın acele tarafından vaat edilen zenginlikleri arıyor.Altın avı sırasında, yozlaşmış suçlular tarafından gizli bir altın külçe ipucu bulur. Hayatını kuzeydeki sert iklimlerden koruyan bir Ainu kızı ile işbirliği yaparak, gizli saklanmak isteyen suçlulara karşı savaşmak için bir hayatta kalma serüvenine girerler.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın