#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Golden Kamuy 2. Sezon Görseli Yayınlandı

Golden Kamuy animesini daha önce izlemiş miydiniz? Anime için 2. sezon yayınlanacağı daha önce açıklanmıştı. İkinci sezon için bir görsel yayınlandı.

İkinci sezon 8 Ekim’de yayın hayatına başlayacak. İlk sezon 9 Nisan’da yayınlanmıştı. İkinci sezon için katılan yeni oyuncular arasında Yasuku Edogai gibi Yūma Uchida ve İkinci Teğmen Koito olarak Katsuyuki Konishi sayılabilir.Sayuri ve MY FIRST STORY grubunun açılış teması “Reimei” de işbirliği yapıyor. Müzik grubu doğu gençliği “Tokeidai no Kane” (The Clock Tower’s Bell) adlı son tema müziğini gerçekleştiriyor.

Golden Kamuy Konusu

Japonya’nın uzak kuzey toprakları olan Hokkaido’da Sugimoto, Meiji döneminin Rus-Japon savaşını atlattı.Savaş sırasında “Ölümsüz” Sugimoto “lakaplı olarak, şimdi onun ölen ölen yoldaşının dul eşini savaştan kurtarma ümidiyle altın acele tarafından vaat edilen zenginlikleri arıyor.Altın avı sırasında, yozlaşmış suçlular tarafından gizli bir altın külçe ipucu bulur. Hayatını kuzeydeki sert iklimlerden koruyan bir Ainu kızı ile işbirliği yaparak, gizli saklanmak isteyen suçlulara karşı savaşmak için bir hayatta kalma serüvenine girerler.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Nelke & The Legendary Alchemist Oyunu Batı’da 2019’da Çıkacak

Boku No Hero Academia 4 Sezon

Boku No Hero Academia 4 Sezon Haber Videosu Yayınlandı