Anime Haber

Goblin Slayer: Goblin’s Crown Yayın Tarihi Açıklandı

Goblin Slayer Goblins Crown coming to movie theaters in Japan story to adapt heros fight against Goblin Paladin in light novel Volume 5

Goblin Slayer: Goblin’s Crown Yayın Tarihi 2020 Olarak Açıklandı. Goblin Slayer için düzenlenen “Goblin Slayer Special Event: Guild Party 2019”  etkinliğinde Goblin Slayer: Goblin’s Crown 2020 tarihinde Japonya’da 9 sinema salonunda vizyona gireceğini açıklayan bir video yayınlandı.

Televizyon anime dizisi 6 Ekim’de Japonya’da yayınlandı ve Crunchyroll, yayınlanırken diziyi alt yazılı yayınladı. Funimation, diziyi İngilizce dublajla da yayınladı. Dizinin 12. ve son bölümü, “Goblin Slayer geri dönecek” şeklinde bir mesajla sona erdi.

Yen Press, hem romanı hem de Kssuke Kurose’nın manga uyarlamasını lisansladı.

Takaharu Ozaki (Persona 5 the Animation -The Day Breakers-, Girls’ Last Tour) animeyi WHITE FOX’ta yönetti. Hideyuki Kurata(Read or Die, Made in Abyss, Kamichu!) Seri kompozisyondan sorumluydu ve senaryoları Yousuke Kuroda (Jormungand, My Hero Academia) ile birlikte yazdı. Takashi Nagayoshi (Girls’ Last Tour animasyon yönetmeni) karakterleri tasarladı.

SB Creative, Kumo Kagyu’nun Goblin Slayer karanlık fantastik roman serisinin ilk sayısını Şubat 2016’da yayınladı ve Kōsuke Kurose (The IDOLM@STER Neue Green for Dearly Stars) Mayıs 2016’da Big Gangan’da devam eden bir manga uyarlamasını başlattı. Manga aynı zamanda romanlar ve yan manga serilerine ilham kaynağı oldu.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın