Listeler, Pokemon GO

En Yüksek HP Değerine Sahip 7 Pokémon

Bütün Pokémon Go oyuncuları en yüksek CP değerine sahip pokémonları yakalamakla meşgul ama kimsenin HP değerini(Hit Points) taktığı yok. Pokémon Go macerasına atılır atılmaz pokémon yakalamak ve onları güçlendirmekle ilgili öğrenmeniz gereken birçok şey var ama aynı zamanda pokémonunuzun savaşlar için ne kadar dayanıklı olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

HP değeri pokémonunuzun ne kadar sağlık değerinin kaldığı gösterirken, CP değeri de saldırılarının ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

pokemon-go-en-güçlü-rehber-kılavuz

Yakalandığı zaman her pokémonun Hp değeri tamdır, ama savaş esnasında bu değer düşer. Bu HP değerleri pokémonunuzun kaç saldırıdan sonra nakavt olduğunu da gösterir. Şimdi de en yüksek HP değerine sahip pokémonlara bi göz atalım!

Chansey

Chansey

 

Bildiğimiz üzere Chansey dövüşçü bir pokémon değil ama iş savunmaya geldi mi kesinlikle en iyisi. Kendisi oyundaki şimdiye kadar en yüksek HP değerine sahip pokémon.

 

Snorlax

snorlax

 

Snorlax söz konusu gym savunmak olduğunda en iyi pokémonlardan biri. Bildiğimiz üzere 10 kmlik yumurtalardan çıkıyor. Eğer çevrenizde yakaladıysanız kaç HP değeriyle yakaladığınızı paylaşabilirsiniz.

 

Wigglytuff

Wigglytuff

 

Oyundaki diğer pokémonların aksine Wigglytuff sadece bir tane özel ve temel saldırıya sahip ama Hp değeri bakımından en iyiler arasında yer alıyor.

 

Lapras

Lapras

 

Lapras Su/Buz türü bir Pokémon ve maalesef belli bir Pokémonu evrimleştirerek elde edemiyorsunuz ama 10 kmlik yumurtalardan çıkıyor ve eğer yeterince şanlıysanız bulunduğunuz yerde yakalayabilirsiniz.

 

Vaporeon

Vaporeon

 

Eevee‘nizi evrimleştirerek Vaporeon elde edebilirsiniz. Tabi evrimleştirirken hangi Pokémonu seçeceğiniz size kalmış ama 3 tür (Jolteon, Flareon, Vaporeon) içerisinden CP ve HP değeri en yüksek olan Vaporeon.

 

Jigglypuff

Jigglypuff

 

Şarkı söyleyerek düşmanlarını uyutan Jigglypuff da Wigglytuff gibi sadece bir tane temel ve özel saldırıya sahip.

 

Mewtwo

mewtwo

 

Son olarak da listemizde ileriki etkinliklerde ortaya çıkmasını beklediğimiz Mewtwo var.

Related Posts

Bir cevap yazın