in

En Nadir 10 Pokémon!

Çıktığı günden beri çılgınlar gibi Pokémon Go oynayıp bir sürü pokémon biriktiriyoruz. Ama tabi bununla yetinemeyen oyuncular nadir pokémonların peşine düştü bile. Peki bu en nadir pokémonlar hangileri ve nerelerde bulabiliriz? Gelin hep birlikte öğrenelim!

Gyarados

pokemon-go-gyarados

Magikarp‘ınızı evrimleştirerek Gyarados elde edebiliyorsunuz bu yüzden nedir bu Pokémonu bu kadar nadir yapan diye düşünebilirsiniz ama evrimleştirmek için tamı tamına 400 Magikarp şekerine ihtiyacınız var ve maalesef bulması da kolay değil.

Aerodactyl

142

Aerodactyl nadir bulunan fosil türü bir pokémon. 10 kmlik yumurtadan çıkma ihtimali var bu yüzden öncelikle 10 kmlik yumurtalarını çatlatmaya bakın.

Snorlax

pokemon-go-snorlax

Snorlax gyminizi savunmak için en iyi Pokémonlardan birisi. 10 kmlik yumurtadan çıktığını duyduk ama henüz normal ortamda yakalayanı görmedik. Eğer yakalayan varsa ne gibi ortamlarda çıkıyor bizimle paylaşabilir.

Dragonite

pokemon-go-dragonite

Göl kenarlarında ve sulak alanlarda Draniti ve Dragonair yakalama ihtimalinizin %20 olmasına rağmen şu ana kadar Dragonite yakalayan görmedik.

Articuno

Articuno

Articuno oyundaki henüz yakalama şansınız olmayan 6 pokémondan biri. Söylentilere göre ilk Pokémon Go etkinliğinde kendini gösterecek. Articuno aynı zamanda Team Mystic‘i temsil ediyor ve efsanevi pokémonlar arasında yer alıyor.

Zapdos

zapdos

Articuno gibi Zapdos da henüz yakalanma şansı bulunmayan 6 pokémon arasında. Birileri yakalayana kadar ya da etkinliklerde ortaya çıkana beklemekten başka şansımız yok sanırım. Zapdos aynı zamanda Team Instinc‘i temsil ediyor ve efsanevi pokémonlar arasında yer alıyor.

Moltres

moltes

Sonuncu efsanevi kuş olan Moltres Team Valor‘ı temsil ediyor. Aynı Articuno ve Zapdos gibi henüz kendini göstermedi. Eğer varlığına dair bir ipucu elde ettiyseniz bize yorum atabiliriniz.

Ditto

ditto

Birçok kişinin en favori pokémonu olan Ditto, seriden de hatırladığımız üzere listedeki 151 pokémondan istediğine dönüşebiliyor. Ee tabi bu özelliği de onu ultra nadir ve listemizin en çok istenen pokémonu yapıyor.

Mewtwo

150

Oyunun ilk fragramanında Time Square’de kısıtlı bir zaman içinde Mewtwo yakalamaya çalışan eğitmenler görüyoruz. Bu yüzden aynı efsanevi kuşlar gibi Mewtwo‘nun da kendini etkinliklerde göstereceğini umuyoruz.

Mew

151

Son olarak da listemizde Kanto Pokédex‘inin en güçlü pokémonu Mew var. Efsanevi kuşlar ve Mewtwo gibi kendisini de etkinlerle görmeyi umut ediyoruz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

50 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Loading…

Yılların Eskitemediği Oyun Popmundo

Fuuka Mangasına Anime Geliyor