#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Eiichiro Oda’nın One Piece Live Action İçin Düşünceleri !!

Kısa bir süre önce One Piece için Live Action yapılacağı haberini duyurmuştuk ve bir çoğumuzun aklında “Acaba ?? “ soruları vardı. Sevgili Eiichiro Oda fanların bu kaygısını anlamış olacak ki yapılacak Live Action ile ilgili görüşlerini yazılı olarak bizimle paylaştı.

Yukarıda yazan ifadelerin çevirisi :

” Geçtiğimiz 20 yılda bir live action dizisi yapma konusunda pek çok hikaye öne sürüldü. Yaklaşık üç yıl önce live action resmi yapmaya karar verdim. Birçok dönemeç ve dönüşten sonra, nihayet iyi bir partner bulabildim. Bugün, 20. yıldönümünde prodüksiyon duyurusu yaptık. Bu aslında tesadüf. Çok mutluyum. Bu duyuru biraz endişeye neden olabilir ancak seriler için tek şartım, 20 yıldır çalışmamı destekleyen fanlara asla ihanet etmemek. Lütfen heyecanlanın ve bir sonraki raporu bekleyin.

Lütfen sabırsızlıkla bekleyin! “

                                                                                                               Eiichiro Oda 

Eiichiro Oda fanlara ihanet etmeyeceğiniz sözünü böylelikle vermiş oldu 🙂 Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

One Comment

Leave a Reply
  1. One piece en sevdigim animedir ağzım açık bir şekilde okudum ve şok geçirdim. One piece haricinde her animenin live action çıkarmasını beklerdim one piece live action haberine kadar. Hala şoktayım. Brook Chopper Franky nasıl olacak kaliteli olacakmı Luffy i kim oynayacak deliriyorum şuan!!! Live action hiç sevemedim. Kaliteyi düşürduğünü düşünüyorum ve cidden korktum one piece in yerlerde süründürmezler umarım. Oda’nın bizlere ihanet etmeyeceğini söylemesi ve hollywood olması tek dayanağım. Umarım bizleri üzmezler. En sevdigim animenin kalitesizleşmesini kesinlikle istemem????

Bir cevap yazın

Loading…

Occultic ; Nine’ın Oyununun 28 Eylül’de Piyasaya Çıkması Kararlaştırıldı.

Code Geass Twitter Hesabı’ndan Geri Sayım !!