Anime Haber, Anime

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru no Darō ka? Gaiden: Sword Oratoria Tanıtım Videosu !!

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru no Darō ka? Gaiden: Sword Oratoria resmi web sitesi animenin yeni sezonu için yeni bir tanıtım videosu daha yayınladı. Video serideki çeşitli karakterleri barındırıyor ve anime’nin açılış tema şarkısını, Yuka Iguchi‘nin “RE-ILLUSION” ı izlemeye sunuyor.

Video ayrıca, özel olarak OVA‘nın düzenlendiğini açıkladı. Anime, ilk filmi Tokyo MX, KBS Kyoto, Sun TV, BS11 ve AbemaTV‘yi 7 Nisan‘da saat 12 : 30’da  yeni videolarla birlikte yayınlayacak (etkin olarak 8 Nisan saat 12: 30’da). 12 bölümlük animenin 14 Nisan‘da galası yapacak.

Anime projesi, GA Bunko‘nun 10. yıl dönümünü anmak için 10. proje olarak görev yapıyor.

Youhei Suzuki (“Hentai” Prens ve Taşlı Kedi., Urara Meirochō) J.C. serinin yeni yönetmeni olarak görev yapıyor. Yazar Hideki Shirane, karakter tasarımcısı Shigeki Kimoto ve besteci Keiji Inai orijinal animeden gelen ekip üyeleri arasında. Iguchi anime’nin açılış tema şarkısını seslendirirken Kano biten tema şarkısını “gün geçtikçe” seslendirecek.

GA Bunko anime hikayesini şöyle anlatıyor:

“Kılıç prenses Aiz Wallenstein. Bugün, bir kez daha, en güçlü dişi kılıç adamı müttefikleriyle birlikte “Zindan” olarak bilinen devasa labirente başlıyor. Aiz, çürüyen bir ejderin kül haline dönüşen cesedi ve parti tezgahına daha da yakınlaşan düzensizlikler gibi gizemlerin ve tehditlerin bulunduğu 50. katta Rüzgarı arıyor ve Zindan’ın karanlığına daha da derinleşiyor. Sonunda, kendini ilk defa bir gençle bulur. “Um, iyi misin?” Orario Labirent Şehri’nde, çocuğun ve kızın zıt masalları kesişir!”

Sword Oratoria serisi Light Novelleri, Takashi Yagi‘nin Square Enix‘in web dergisi Gangan Online‘da manga uyarlamasına da ilham vermiştir. Square Enix, manga’nın sekizinci derlediği kitap sayısını 13 Nisan‘da yayınlayacak.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

One thought on “Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru no Darō ka? Gaiden: Sword Oratoria Tanıtım Videosu !!

  1. Zınyak dedi ki:

    bell nerde hocam 😀

Bir cevap yazın