Anime Haber

Doreamon’un Yeni Filmi 2019 Mart Ayında Geliyor

2db7269b2be61a3b817ff8ad17f215b11521482150 full 4

Çocukluğumuzun mavi kedisi Doreamon’un Yeni Filmi 2019 Mart Ayında Geliyor. Gerçi artık bizim değil gelecek neslin mavi kedisi olacak çünkü şimdilerde televizyonda yayınlanıyor. Bizim ufaklıklar da ağızları kulaklarında onu izliyor. Sizi bilmem ama bende televizyonda Doraemon‘u gördüğümde izliyorum.Ama ne yapayım çok eğlenceli.

Yeni film Doraemon the Movie: Chronicle of the Moon‘u Shinnosuke Yakuwa yönetecek.

Personaller Tokyo’da yapılan basın toplantısında 2019’da yeni bir Doraemon filmi geleceğini duyurdu. Eiga Doraemon no Nobita no Getsumen Tansaki ( Doremon the Movie: Chronicle of the Moon filmi Doraemon‘un 39. filmi olacak. Film 1 Mart’ta Japonya’da gösterime girecek.

Orjinal oyuncuların yanında yeni Doreamon filminin seiyuuları da belli oldu.

  • Alice Hirose = Luna
  • Soichi Nakaoka = Cancer
  • Shigeo Takahashi = Crab
  • Yuuya Yagira = Goddard
  • Kotaro Yoshida = Diabolo

Shinnosuke Yakuwa Doraemon‘un önceki bir sürü filmini yönetti ve bu filmde de yönetmen koltuğunu başkasına devretmedi. Naoki Prize ödüllü gizem yazarı Midzuki Tsujimura senaryoyu yazıyor ve aynı zamanda 16 Kasım’da başlayacak olan yeni bir uyarlamayı da yazıyor. Dai Hirai “The Gift” adlı tema şarkısını söyleyecek.

Ayrıca filmin resmi web sitesi kadroyu ve filmi tanıtmak için bir video hazırladı.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Bir cevap yazın