Hori-san to Miyamura-kun animesini daha önce izlemiş miydiniz ? Komedi mangası için dördüncü bir OVA çekileceği duyuruldu.

- dördüncü hori-san to miyamura-kun ova duyuruldu - figurex anime haber

Çevrimiçi yayın şirketi Oozlaya Salı günü HERO’nun Hori-san’dan Miyamura-kun mangası için dördüncü bir OVA bölümünü açıkladı. “Miyamura-kun için Hori-san: Natsukaze” başlıklı bölüm, 14 Aralık’ta yayınlanacak. Yeni OVA için personel ve ekip açıklandı.

Oyuncular
Chika Ichijou: Amina Sato (iDOLM @ STER Cinderella Kızlar 2. Sezon)
Kyousuke Hori: Hiroaki Hirata (Koi ve Ameagari hayır sen ni)
Okul A: Aoi Ichikawa (FranXX’de Sevgilim)
Okul B: Seiichirou Yamashita (Katsugeki / Touken Ranbu)

Ekip
Yönetmen: Kazuya Aiura (Zutto Mae kara Suki deshita .: Kokuhaku Jikkou Iinkai yardımcı birim direktörü)
Senaryo, Kompozisyon: Yuniko Ayana (Seishun Otoko’ya Denpa Onna)
Karakter Tasarımı: Kenichi Kutsuna (Miyamura-kun için Hori-san), Fumi Katou (Penguin Otoyolu animasyon yönetmeni)
Stüdyo: Gonzo

Hori-san to Miyamura-kun Konusu

İnsanlar gençlik günleri her zaman acıtır, ama belki sadece acıdır? Kyouko Hori, gösterişli bir görünüme rağmen akademisyenlerin göz ardı ettiği ve aile seven bir karaktere sahip olan gösterişli bir liseli kız. İzumi Miyamura, sınıfta öne çıkmak istememesine rağmen, okul dışında piercing giyer ve büyük bir vücut dövmesi olan bir lise çocukdur. Bir gün, Miyamura, Hori’nin küçük kardeşinin yaralandığını bulur ve Hori ile Miyamura arastndaki ilişkinin Hori’nin Miyamura’nın sırrını keşfiyle başladığı Hori’nin evine geri dönmesine yardımcı olur.

4-koma romantik komedi manga, yazarın resmi web sitesi olan Dokkai Ahen’i Şubat 2007’de başlattı. Enix Square, bir sonraki yıl resmi yayın için manga’yı aldı ve 2011 yılının Aralık ayında onuncu ve son cildini yayınladı. HERO, dizilerin yan hikayelerle devam etti ve web sitelerinde düzensiz olarak yayınlandı. Square Enix, Gangan Comics Online baskısı altında fiziki serbest bırakma bölümlerini derler ve 26 Mayıs’ta 11. cildini yayınladı.

Daisuke Hagiwara, Ekim 2011’de GFantasy aylık dergisinde Horimiya başlıklı yeni bir manga uyarlamasını serileştirmeye başladı ve güncel hikayeyi güncel bir sanat stili ile standart manga formatında yeniden anlattı. 12. derlenmiş cilt ayrıca 26 Mayıs’ta satışa çıktı. Yen Press manga’yı İngilizce olarak lisansladı ve 26 Haziran’da 11’inci cildi yayınladı.

Hoods Entertainment, sırasıyla Eylül 2012 ve Mart 2014’te ilk iki OVA bölümünü oluşturdu. Üçüncü bölüm, OVA serisinin genel yapımcısı Tarou Yamada tarafından kurulan bağımsız stüdyo Marone tarafından Mart 2015’te canlandırıldı.

Haber kaynağı  için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın