#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu!

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu! yazım ile yeniden sizlerleyim. Bu haberimizde bir çok anime severin ve bendenizin favori animesi olan Danmachi animesinin 2. Sezonu ve gelecek yeni moviesi hakkında çıkan bilgiler sizlerle…

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu!

Danmachi animenin kısa adıdır. Uzun adı çok uzun olduğundan bu şekilde anılıyor. Serinin tam adı Danjon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka? dır. Türkçesi ise çok manidar… Zindanda bir kız düşürmek yanlış mı?

danmachi 2. sezon

Neyse bunu zaten çoğumuz biliyoruz. Bu yüzden hadi haberimize geçelim.

Omori Fujino tarafından yazılan ve Yasuda Suzuhito tarafından sergilenen light novel serisinden uyarlandı ve 2015 yılının baharında yayınlandı. Sonrasında bir yan hikaye ile Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Sword Oratoria nisan 2017 yılında yayınlanmıştı.

Sword Oratoria yan hikayesi de ana hikayede yaşanan olayların Ais Wallenstein’in gözlerinden izlemiş olduk.

Bu yaz ana serinin ikinci sezonunun yanı sıra bir de movie filmi çıkacağı belirtildi. Bu movie’nin adı da Orion no Ya ( Arrow of the Orion ) olacak ve yeni bir hikaye içerecek.

Bell ve Hesita’nın kurak bir çorak araziyi inceledikleri bir görsel ile birlikte bir de trailer yayınlandı.

Hem 2. Sezon hem de movie hakkında yeni bilgiler ilerleyen tarihlerde açıklanacak. Bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu! haberimizde bu kadar arkadaşlar. Birçok anime haberleri ve oyun haberleri için bizi takip edebilirisiniz.

Sağlıcakla ve takipte kalın. 😉

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

2 Comments

Leave a Reply
  1. demek istediğin Ais Wallenstein ı göremiekmiyiz BELL ile birlikte çünü konuyu saçma yerlere cekmeleri hiç hosuma gitmiyor 2.sezonu zindanda kaldıkları yerden devam etmicekse saçma olur baska zaman diliminimi gösterecekler bize BELL in Ais Wallenstein i tavlamaya çalıstığı konu daha iyiydi güçlemeye çalıstığı konu bu konu uzerinden gidilmicekmi baska bir karaktermi eklenecek

Bir cevap yazın

Loading…

Crunchyroll 2018 Anime Ödülleri Kazananları Açıklandı

Attack On Titans 3. Sezon Part 2

Attack On Titans 3. Sezon Part 2 Yayın Tarihi Açıklandı