Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu! yazım ile yeniden sizlerleyim. Bu haberimizde bir çok anime severin ve bendenizin favori animesi olan Danmachi animesinin 2. Sezonu ve gelecek yeni moviesi hakkında çıkan bilgiler sizlerle…

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu!

Danmachi animenin kısa adıdır. Uzun adı çok uzun olduğundan bu şekilde anılıyor. Serinin tam adı Danjon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka? dır. Türkçesi ise çok manidar… Zindanda bir kız düşürmek yanlış mı?

Danmachi 2. Sezon

Neyse bunu zaten çoğumuz biliyoruz. Bu yüzden hadi haberimize geçelim.

Omori Fujino tarafından yazılan ve Yasuda Suzuhito tarafından sergilenen light novel serisinden uyarlandı ve 2015 yılının baharında yayınlandı. Sonrasında bir yan hikaye ile Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Sword Oratoria nisan 2017 yılında yayınlanmıştı.

Sword Oratoria yan hikayesi de ana hikayede yaşanan olayların Ais Wallenstein’in gözlerinden izlemiş olduk.

Bu yaz ana serinin ikinci sezonunun yanı sıra bir de movie filmi çıkacağı belirtildi. Bu movie’nin adı da Orion no Ya ( Arrow of the Orion ) olacak ve yeni bir hikaye içerecek.

Bell ve Hesita’nın kurak bir çorak araziyi inceledikleri bir görsel ile birlikte bir de trailer yayınlandı.

Hem 2. Sezon hem de movie hakkında yeni bilgiler ilerleyen tarihlerde açıklanacak. Bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu! haberimizde bu kadar arkadaşlar. Birçok anime haberleri ve oyun haberleri için bizi takip edebilirisiniz.

Sağlıcakla ve takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

2 thoughts on “Danmachi 2. Sezon ve Yeni Movie Duyuruldu!

  1. furkan dedi ki:

    BU ARADA Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku ADLI ANİME HAKKINDA BİLGİ BULABİLİRMİSİN SENEDEN RİCAM 2.SEZONU HAKKINDA İNCELEMEDE YAPABİLRİSİN HEM SENİN İÇİNDE İYİ

  2. furkan dedi ki:

    demek istediğin Ais Wallenstein ı göremiekmiyiz BELL ile birlikte çünü konuyu saçma yerlere cekmeleri hiç hosuma gitmiyor 2.sezonu zindanda kaldıkları yerden devam etmicekse saçma olur baska zaman diliminimi gösterecekler bize BELL in Ais Wallenstein i tavlamaya çalıstığı konu daha iyiydi güçlemeye çalıstığı konu bu konu uzerinden gidilmicekmi baska bir karaktermi eklenecek

Bir cevap yazın