Anime Haber

Attack On Titans 3. Sezon Part 2 Yayın Tarihi Açıklandı

attack on titan season 3 characters poster

Attack On Titans 3. Sezon Part 2 yayın tarihi için video yayınlandı. Pony Canyon ünlü serinin üçüncü sezon 2. bölümü için olan videoyu cumartesi günü yayınlamaya başladı. Anime 28 Nisan 2019 tarihinde NHK kanalında yayınlanmaya başlayacak. Video, Funimation’ın bu ayın başlarında yayınladığı videonun aynısı. Son güncellenen bilgilere göre Attack On Titans 3. Sezon Part 2 10 bölüm olarak yayınlanacak.

Anime, bu bahar FunimationNow’da yayınlanacak. Hajime Isayama’nın Attack On Titans’nın ilk televizyon animesi Nisan 2013’te, ikinci sezon Nisan 2017’de başladı. Üçüncü sezonun ilk bölümü geçen Temmuz’da başlamıştı.

Funimation, ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki serilerin ev eğlencesi, talep üzerine video ve yayın haklarını edinmiştir. Crunchyroll, Funimation ve Hulu, üçüncü sezonun ilk açılışında yayınlandı ve Funimation bir İngilizce dublajı izledi. Adult Swim’in Toonami bloğu, geçen Ağustos ayından itibaren diziyi yayınladı.

Wit Studio’nun kadrolarına geri dönen üyelerden bazıları: baş yönetmen Tetsuro Araki, yönetmen Masashi Koizuka, senaryo şefi Yasuko Kobayashi, karakter tasarımcısı Kyoji Asano, yönetmen yardımcısı Hiroyuki Tanaka, baş animasyon yönetmeni Kyoji Asano ve Satoshi Kadowaki ve besteci Hiroyuki Sawano.

Anime için resmi web sitesi olarak GyaO listenecek! üçüncü sezonun ikinci yarısının toplam 10 bölüm yayınlayacağını listeleyen anime franchise için yayın programı (bölüm 50-59). Kaynak: Anime resmi web sitesi

Daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın