Black Lagoon manga hepimizin severek takip ettiği seinen serilerden birisi olmuştur. Shogakukan’ın Monthly Sunday GX dergisinin resmi YouTube kanalı, Pazartesi günü Rei Hiroe’nin Black Lagoon mangasının 11. cilt için bir anime reklam filmi yayınlamaya başladı. Megumi Toyoguchi videoyu anlatıyor. 11. cildin yayınlandığı günle aynı günde giriş yaptı. (Not: YouTube’daki resmi video, bölgeye Japonya’da kilitlenmiştir. Bölgeden ücretsiz bir video aşağıda verilmiştir.)

https://dai.ly/x6xey95

Hiroe, 2002’de Monthly Sunday GX’te Black Lagoon manga’yı piyasaya çıkardı. 11. cilt , Mayıs 2014’te 10’uncu cildin yayımlanmasından bu yana dört yılda piyasaya sürülen manganın ilk derlenmiş kitap hacmidir. Viz Media, Kuzeydeki mangayı yayınladı. Amerika, ve Nisan 2015’te 10. hacmini yayınladı.

blacklagoon - Black Lagoon Manga 11. Cildini Kutlamak İçin Reklam Yayınladı - Figurex Anime Haber

Manga, Mayıs 2017’de, 2014’ün başında başlayan bir aradan sonra yeniden başlamış, ancak Ağustos ayında yeniden ara vermiştir. Manga, 2019 baharında yeniden başlayacak. Madhouse, 2006’da iki televizyon anime dizisine ve 2010’da Black Lagoon: Roberta’s Blood Trail OVA’ya uyarlandı. Geneon, 2007-2008’de Kuzey Amerika’da DVD serisini çıkardı ve Funimation, DVD ve Blu- Ray Disc 2012 yılında ve yine 2015 yılında.

Hiroe ayrıca Re: CREATORS televizyon anime serisinin de orijinal yaratıcısıydı. Ayrıca orijinal karakter tasarımlarını sağladı ve dizinin senaryolarını yazdı ve denetledi. 22 bölümlük anime Nisan 2017’de başlamıştır. Hiroe, 2019 ilkbaharında Shogakukan’ın Monthly Shonen Pazar dergisinde geçici olarak 341 Sentōdan (341 Savaş Ekibi) manga başlatacaktır.

Black Lagoon Manga Konusu

Okajima Rokuro, Japon iş adamlarıyla dolu bir şirkette Japon bir iş adamı. Normal günü, müşterileriyle sosyalleşmek için içmekten ve patronları tarafından tekmelenmekten ibarettir. Sonunda bir mola alır ve şirketi tarafından Doğu Çin’in tropikal denizlerine bir disk göndermek için gönderilir … Sonra onun teknesi çalmak için kiralanan bir grup paralı asker tarafından kaçırılır. “Rock” (onun kaptanları tarafından yeni isimlendirildiği gibi), onun bir fidye olduğunu düşündüğü ve onu rehin aldığını düşündüğü tek “kadın” mercinin ilgisini çeker. Bununla birlikte, diskin değerinden daha fazla sorun olduğu ortaya çıkıyor ve hem Rock için hem de Black Lagoon olarak bilinen paralı askerleri karmaşık hale getiriyor.

Resmi Youtube hesabı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

One thought on “Black Lagoon Manga 11. Cildini Kutlamak İçin Reklam Yayınladı

  1. Anime Dünyası dedi ki:

    Abi animesi ne zaman cıkar

Bir cevap yazın