MMORPG oyunu  olan Black Desert Online‘ın son closed beta’sı yarın açılacak. Şubat 18’inde doğu kıyısında saat sabah 8 civarı açılacak oyun şubat 22’sine kadar az sayılı beta oyuncuları ile birleşecek.

Oyunun Explorer’s or Conqueror’s Versiyonunu Pre-Order ile almış olanlar için beta otomatik olarak indirilebilecek. Şubat 26 sına kadar vakti olan Beta oyuncuları oyunu 96 saat daha fazla oynayabilecekler. Ayrıca oyunda bazı özel eşyalarada sahip olabilecekler hayvanlar, binekler , kostümler ve silah skinleri’ne sahip olabilecekler.

Daum Games geliştiricileri oyuncuların ısrarları dolayısıyla beta sırasında bazı etkinlikler yapılacağına söz verdiler. The Bait Master Tour adlı yarışmada nadir olan Beltfish adlı balığı yakalayan şanslıya oyunda özel bir ünvan verilecek ve bu oyun açıldıktan sonrada kişide kalıcak. Ayrıca olucak Triathlon gibi bir çok yeni yarışma süresince para ve eşya kazanmanız durumunda sonradan erişilebilmesi oldukça cezbedici geliyor.

Oyunun güzel bir özelliği olan oyuncu yapım programı ise oyunu Pre-Order alanlar için beta testinin sonuna kadar açık olacak.

https://youtu.be/nW7bVcGlgfo

 

 

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın