#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Berserk Manga 8 Ay Aradan Sonra Dönüyor

Berserk Manga 8 ay aradan sonra dönüyor. Hakusensha’nın Young Animal dergisinin bu yıl ki sekizinci sayısı, Cuma günü Kentarou Miura’nın Berserk mangasının 26 Nisan’da dokuzuncu ve 10uncu sayılarla verdiği aradan döneceğini açıkladı. Yeni bölüm renkli bir açılış sayfasına sahip olacak.

Miura en son Ağustos ayında manga için yeni bir bölüm yayınlamıştı. Miura, 1989’da mangayı başlattı ve Hakusensha, manga’nın geçen eylül ayında 40. kitap derlemesini yayımladı. Dark Horse Comics, 11 Temmuz’da 39’u İngilizce’de yayımladı.

Dark Horse Comics, seriyi “Miura’nın tercih ettiği 7×10 biçiminde” kabartmalı, sert ciltli lüks sürümünde yeniden basıyor. Bu yeni sürümlerden ilki 27 Şubat’ta gönderildi.

Manga, şeytanlar, yozlaşmış ve çökmekte olan soylular ve diğer dehşetlerle dolu karanlık bir orta çağ dünyasında dolaşırken, büyük bir kılıcı kullanan insanüstü güçlü bir savaşçı olan Guts’ın hayatını konu alıyor. Her gece, şeytanlar tarafından saldırıya uğramakta, travmatik bir olaydan sonra üzerine damgalanmış laneti görmektedir. Her şeyi ondan alan ve bir şeytanı dönüşen eski bir arkadaşını öldürmek için dünyayı dolaşıyor.

Hakusensha, Haziran 2017’de Berserk franchise Berserk: Flame Dragon Knight’da ilk romanı yayınladı. Makoto Fukami, Grunbeld karakterine odaklanan orijinal bir hikaye içeren romanı yazdı. Dark Horse, romanı İngilizce olarak 17 Nisan’da yayınlayacak.

Manga üç televizyon anime dizisine, bir anime filmi üçlemesine ve çeşitli video oyunlarına ilham verdi.

Berserk Manga resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

sakura-trick

Fanlar En İyi Yuri Animeleri Seçti – Tam 34 Anime!

Rurouni Kenshin FiNAL 2 Live Action Geliyor

Rurouni Kenshin İçin Final Niteliğinde 2 Live Action Geliyor