Battlefield serisinden tanıdığımız DICE aracılığıyla geliştirilmiş olan Star Wars: Battlefront, bilindiği gibi geçen ayın ortalarında çıkmıştı. Her ne kadar beklendiği gibi bir alaka görememiş olsa da, yine de çoğu Star Wars hayranı aracılığıyla sevilerek oynanıyor.

Yayıncı konumundaki EA, bu ay itibarıyla yayınlanmış Battle of Jakku içeriğinden sonraki Battlefront içerikleriyle alakalı izahlarda bulundu.

Battlefront i̇çerikleri üçlemeye odaklanıyor!

Geçtiğimiz günlerde gösterime girmiş olan Star Wars: The Force Awakens sonrasında, Twitter üzerinden bir Star Wars hayranının sorduğu soru, bundan sonraki Star Wars: Battlefront muhtevaları hakkındaki belki de en çok merak edilen soruydu: Battlefront için The Force Awakens ile alakalı herhangi bir indirilebilir içerik gelecek mi?

Star Wars için açılmış olan resmi Twitter hesabı üzerinden soruya verilen cevap, içeriklerin ne istikamette olacağı ile ilgili de yeteri kadar açıklayıcı olmayı başardı. Buna göre, geliştirici ekibin çalışmaları doğrultusunda, Star Wars: Battlefront için 2016 senesi içinde gelecek olan indirilebilir içeriklerin tamamı, orijinal üçlemeye odaklı olacak, ama yine de The Force Awakens için kapı kapatılmış değil.

Her ne kadar serinin son filmi için halihazırda herhangi bir içerik hazırlığı henüzbulunmasa da, gelecek günlerin neler getireceği bilinmez. Öte yandan, ileriki vakitlerde The Force Awakens ile alakalı herhangi bir Battlefront içeriği gelmeyecek olsa bile, söylenenlere göre, filmin ileride çıkacak olası Star Wars oyunları için bir yol haritası çizmiş. Bakalım serinin geleceği ne türlü olacak? Karşımıza neler çıkartacak?

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın