Attack on Titan Final Sezon 16 Bölüm Olarak Belirlendi. Attack on Titan The Final Season animesinin resmi web sitesi 7 Aralık’ta animenin 19 Mayıs ve 21 Temmuz tarihlerinde iki Blu-ray Disc cildinde satışa sunulacağını ve ilk ciltte genel serinin 60-67 bölümlerinin yer alacağını ve serinin 68-75. bölümlerini içeren ikinci ciltolacağını açıkladı. Bu nedenle sezon, toplam 16 bölüm ile listelenecek.

Asdfghjkl 32 - attack on titan final sezonu 16 bölüm olarak belirlendi - figurex anime haber

The Attack on Titan The Final Season animesi 7 Aralık’ta NHK’da gösterime girdi. Funimation ve Crunchyroll, animeyi İngilizce altyazılı olarak yayınlıyor. Adult Swim’in Toonami programlama bloğu 9 Ocak’ta animeyi yayınlamaya başlayacak ve Funimation 10 Ocak’ta İngilizce bir dublaj yayınlamaya başlayacak.

Yuichiro Hayashi (Dorohedoro, Garo the Animation, Kakegurui her iki sezon) MAPPA’da animeyi yönetiyor. Hiroshi Seko (Ajin anime franchise, Vinland Saga, Mob Psycho 100 anime franchise), dizi senaryolarını denetlemek için geri dönüyor. Tomohiro Kishi (Dorohedoro, 91 Days) karakterleri tasarlıyor. Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto (Blue Exorcist: Kyoto Saga, The Seven Deadly Sins: Revival of The Commandments) ile birlikte müziği bestelemek için geri dönüyor.

Anime ayrıca tüm seslendirme kadrosunu değiştirmeden devam ediyor.

İlk televizyon anime sezonu Nisan 2013’te, ikinci sezon ise Nisan 2017’de gösterime girdi. Üçüncü sezonun ilk bölümü Temmuz 2018’de ve ikinci yarısı Japonya’da Nisan 2019’da NHK General kanalında prömiyer yaptı.

Daha fazla haber için BURAYA ve anime hakkında daha detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın