#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Apex Legends Sevgililer Günü Etkinliği

Apex Legends‘deki ilk oyun içi etkinliğin bu hafta içinde aktif olacağı bildirildi.

Oyuncular, oyunun daha ilk haftasında 25 milyon kullanıcıya ulaşmasına rağmen akın etmeye devam ediyor. Kendilerini Apex Legends oyununa bağımlı bulanlar için, yaklaşan bir Sevgililer Günü olayı da dahil olmak üzere çok sayıda heyecan verici haber içeren bir güncelleme yayınlandı.

Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella’ya göre, Sevgililer Günü kutlaması bu hafta içinde bir ara Apex Legends‘e eklenecek. Tahmin etmek zorunda kalırsak, Sevgililer Günü’nde başlayacak (14 Şubat) ve yaklaşık 1-2 hafta sürecek. Etkinlik sırasında, oyuncular özel Sevgililer Günü kutularının kilidini açma fırsatına sahip olacaklar, ancak oyuncuların bu kutuları nasıl kazanabilecekleri ve bu kutunun ne olduğu konusunda herhangi bir parametre belirtilmemiştir. Devam etmemiz gereken tek şey Zampella’nın şu ifadesi:

“Bu haftanın ilerleyen günlerinde/saatlerinde, sınırlı bir süre Sevgililer Günü temalı içerik tanıtarak Sevgililer Günü‘nü kutlayacağız, bu yüzden tüm Apex Legends sevenler, gözlerinizi açık tutun.”

Güncellemede paylaşılan diğer önemli bilgi parçaları, Apex Legends için Twitch Rivals turnuvasıyla ilgili ayrıntıları içerir. Twitch üzerinden gerçekleşen turnuvaya Shroud, Ninja ve birçok yayıncı davet edildi. Bir tane de olsa Türk yayıncı görebilmeyi isterdim. Güncelleme ayrıca, 25 milyondan fazla oyuncunun, ilk haftasında Apex Legends’e giriş yaptığını doğruladı.

Oyunun popülaritesi gün geçtikçe katlanarak büyümeye devam ederken, birçoğu Apex Legends‘in hüküm süren battle royale şampiyonu Fortnite‘yi aşacağını iddia etti. Bu, Twitch gibi akış platformlarında, Apex Legends‘in ardındaki tüm oyunlardan fazla izlenmesi bunu doğrulayacak nitelikte. Bu yazının zamanından itibaren, 530.000’den fazla kişi Twitch üzerinde Apex Legends izliyor. Bu sırada Fortnite‘ın izleyici sayısı 108.000.

Tabii ki, Apex Legends‘in piyasaya sürülmesinden bu yana daha bir hafta geçti, bu nedenle oyunun bize ilerleyen zamanlardan neler sunacağı veya aynı şekilde bu başarısını sürdürebileceği hakkında bir şeyler söylemek zor. Bu etkinlik güncellemesi hakkında ne düşündüğünüzü bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Türk Light Nvel

Türk Light Novel Öneri Listesi

major

Major Anime Tanıtım ve İnceleme